E Devlet Bağkur Sorgulama

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
E-Devlet Bağkur Sorgulama ekranında Bağkur E Devlet Sorgulama'larınızı E Devlet Şifresi ve TC Kimlik No ile e devlet üzerinden yapabilirsiniz. E-Devlet Bağkur Sorgulama için.
E Devlet'e entegre edilen uygulamalardan biri de 2006 tarihinde kabul edilen 5502 sayılı yasayla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı TC Sosyal Güvenlik Kurumu'na devredilen Bağkur sorgulamaları oldu. E-Devlet Kapısı'ndan içeri girerek Bağkur Sorgulama yapabilmek için E Devlet kimliğinizi doğrulamanız gerekecek.

E-Devlet Sık Sorulan Sorular sayfasında ise e-Devlet Nedir?, e-Devlet Kapısı nedir?, E-Devlet Şifresi hakkında detaylı bilgiler, e-imza, mobil imza ve e-Devlet Kapısı yardım konularnda daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi Video'lu Anlatım

E-devlet Kimliğinizi "E-Devlet Şifresi", "Mobil İmza", "Elektronik İmza" ve "TC Kimlik Kartı" yöntemlerden biriyle yaparak Bağkur Sorgulama işlemlerinize devam edebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır ?

E-Devlet Şifresi'ni size en yakın PTT şubesinden 1 TL karşılığında üzerinde TC Kimlik No olan nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için E-Devlet Şifresi Nasıl Alınır
e-Devlet şifresi nasıl alınır, e Devlet şifremi unuttum, şifre değiştirme, şifreli giriş

Mobil İmza Nasıl Alınır ?

Mobil İmza GSM operatöleri tarafından sunulan e-devlet ile entegre bir hizmettir. Mobil İmza aboneliği üç aşamadan oluşmaktadır. Ön başvuru, başvuru ve aktivasyon. Bu hizmetten yararlanmak için GSM operatörlerinden bilgi alabilirsiniz. e-Devlet Kapısı'nda mobil imza kullanımı için ücret talep edilmezken, GSM operatörleri Mobil İmza için ayrıca bir ücretlendirme yapmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Mobil İmza Nasıl Alınır
Mobil İmza

Elektronik İmza Nasıl Alınır ?

Elektronik İmza uygulaması Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından onaylı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından sağlanmaktadır. Bu çözüm sağlayıcların listesi ve diğer bilgilere www.tk.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Elektronik İmza Nasıl Alınır
e-Devlet şifresi nasıl alınır, e Devlet şifremi unuttum, şifre değiştirme, şifreli giriş

TC Kimlik Kartı Nasıl Alınır ?

TC Kimlik Kartı'nın yakın zamanda yasal olarak nüfus cüzdanın yerine geçerek, vatandaşlık kartı olarak kullanılacağını belirterek yazımıza başlayalım. TC Kimlik Kartı'nın kullanımın yaygınlaşması için pilot uygulama kapsamında, Bolu ilinde ikamet eden vatandaşlarımıza verilmeye başlanmıştır. T.C. Kimlik Kartı ile e-devlet sistemine giriş yapabilmeniz için iki yöntemi anlatacağız. Ayrıntılı bilgi için TC Kimlik Kartı Nasıl Alınır ?
e-Devlet şifresi nasıl alınır, e Devlet şifremi unuttum, şifre değiştirme, şifreli giriş

E-Devlet üzerinden Bağkur Sorgulama yapabilmek için öncelikle E-Devlet sistemine giriş yapmalısınız. TC Kimlik No ve E-Devlet şifrenizi girdikten sonra artık Bağkur Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. E-Devlet'te tc kimlik no ve E-Devlet Şifresi ile E-Devlet Bağkur Sorgulama işlemini kısa yoldan yapmak için.

Bağkur Sorgulama işlemleri e-devlet üzerinde Bağkur Borç Sorgulama ve diğer Bağkur Sorgulama işlemlerinizi 4B Borç Durumu sorgulama başlığı altında bulabilirsiniz. E-Devlet üzerinden Bağkur Borcu sorgulamak için de E-Devlet Bağkur Borç Sorgulama linkini takip edebilirsiniz.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "e-Devlet Bağkur Sorgulama" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz bağkur borç sorgulama