E Devlet Şifresi Nasıl Değiştirilir

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
E-Devlet Şifresi Nasıl Değiştirilir : Başlıkta da gördüğünüz gibi bilmeyenler için e-devlet şifre değiştirme yöntemini göstereceğiz.
E-Devlet Kapısı devletin kısa yolu kullanımı kolay ve tek tuşla tüm kamu hizmetlerinden yararlanma imkanı sunan E-Devlet sitesi internet dünyasına girmiştir.

Sisteme E-Devlet Şifresi ile ilk defa giriş yapan kullanıcı kendi güvenliği açısından otomatik mecburi PTT Aldığı şifreyi değiştirmek zorundadır.
e devlet giriş yaptıktan sonra kendisi isteğe bağlı lişisel ayarlarını yapabilir. Genelinde şifre alma ve değiştirme esnasında sistemsel hatalar olabilir bu durumda hataya yönelik çözüm vardır daha sonra tekrar denenmelidir veya PTT şifre ve hata hakkında bilgi verilmelidir.

E-Devlet - SSK Sorgulama Faydalı Bağlantılar


E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "e-Devlet Şifresi Nasıl Değiştirilir" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - e devlet şifresi