E Devlet Şifresi ile Emekli Maaşı Sorgulama

E-Devlet şifresi ve TC kimlik No kullanarak emekli maaşı sorgulama yaparak emekli aylık bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Nasıl mı?
Emekli maaşı bilgilerini öğrenmek istiyorum diyen vatandaşlar için daha önce Sosyal Güvenlik Kurumunun ( SGK ) resmi internet sitesinde yer alan TC ile emekli maaşı sorgulama sayfasını paylaşmıştık. Böylelikle vatandaşlar site içerisinde aramak yerine tek bir bağlantı ile emekli aylıklarının miktarını öğrenebiliyorlardı.

Ancak 1 Kasım 2010 tarihi itibari ile pek çok kamu alanında olduğu gibi SGK da devlet kapısından içeri girdi ve www.turkiye.gov.tr adresinden e devlet şifresi ile işlmelerini, hizmetlerini vatandaşa sundu.

Emekli maaşımı ve aylık bilgilerimi öğrenmek istiyorum

Pek çok emeklinin aylıklarını internetten öğrenmek istediklerini farkına vardığım günden beri onlara kolaylık sağlayacak pek çok yazı paylaştım. Bunlara bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyorum.

E-Devlet sitesinden şifre ve tc ile sisteme giriş yaparak emekli maaşınızı emekli tipinize göre öğrenebilirsiniz.


E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "e-Devlet Şifresi ile Emekli Maaşı Sorgulama" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - e devlet şifresi

Bunları da inceleyebilirsiniz