SGK Sorgulama Sayfası Neden Açılmıyor

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
SGK'nın eSGM hizmet sorgulama sisteminden SGK hizmet dökümü almak isteyen vatandaşlarımız bugünlerde SGK sitesine erişemiyorlar. e-SGM neden açılmıyor, ssk hizmet dökümü sayfası neden açılmıyor, neden SSK sorgulama yapamıyoruz?
e-SGK uygulamalarından e-hizmetler bölümünde en sık kullanılan SGK Hizmet Dökümü (4A Hizmet Dökümü), Bağkur Borç Sorgulama (4B Ödeme Dökümü) ve Emekli Maaşı Sorgulama (4C Emekli Aylık Bilgisi) ekranlarına erişimde bugünlerde sorunlar yaşanmakta.

SGK Sorgulama

SGK Hizmet Dökümü

e-Devlet Şifresi ile SGK SorgulamaVatandaşlarımızın SGK websitesinden SSK Sorgulama yapamamasının nedenini SGK resmi sayfasında "Sistem çalışması nedeniyle, uygulamalar www.türkiye.gov.tr adresinden hizmet vermektedir." olarak duyurdu.

SGK sorgulama, bağkur sorgulama, emekli maaşı sorgulama işlemlerini nasıl yapabileceğinizi adım adım ekran görselleriyle aşağıdaki tab ve linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

e-Devlet girişi yapabilemeniz için kimliğinizi doğrulamalısınız.

e-Devlet hizmetinden faydalanmak için, aşağıdaki kimlik doğrulama yöntemlerinden sizin için uygun olan bir tanesini kullanarak sisteme giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

e devlet girişi nasıl yapılır

e-Devlet Şifresi Nasıl Alınır

e-Devlet şifrenizi içeren zarfınızı PTT Merkez Müdürlüklerinden, şahsen başvuru ile, üzerinde T.C. Kimlik numaranızın bulunduğu kimliğinizi ibraz ederek temin edebilirsiniz.

Bu uygulama, sizin yerinize başka bir kişinin şifre alıp adınıza işlem yapmasının önüne geçilmesi için gerekmektedir. e-Devlet Kapısı üzerinden verilen hizmetler yüksek güvenlik seviyesi gerektirdiğinden, şifreler başvuru sahipleri için özel olarak oluşturulmaktadır. Bu nedenle ancak kimlik ibrazı ve şahsen başvuru ile şifreler verilmektedir.

e-Devlet Kapısı kayıtlı kullanıcısıysanız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra "Profilim" alanında bulunan iletişim bilgileri kısmına cep telefonunuzu kaydettiyseniz ya da cep telefonunuzu veya hem cep telefonunuzu hem de e-posta adresinizi e-Devlet Kapısında doğruladıysanız şifre sıfırlama hizmetinden yararlanarak yeniden şifre temin edebilirsiniz.

e-Devlet Şifresi ilk alındığında PTT tarafından işlem masrafı olarak 2 TL tahsil edilmektedir. Şifrenin kaybedilmesi, unutulması vb. durumlarda PTT'den alınacak her şifre için ayrıca 4 TL ücret ödenmektedir. Bu işlem masrafı dışında herhangi bir yıllık ücret ödenmesi söz konusu değildir.

e-Devlet Şifresi ile SGK Sorgulama İçin

e Devlet şifresi ve tc kimlik no girerek hizmet dökümü ve emekli maaşı öğrenmek için aşağıdaki görsele tıklayınız.

edevlet hizmet dökümü alma

e-Devlet SSK Sorgulama, Bağkur Sorgulama ve Emekli Maaşı İçin

Diğer tüm SGK ile ilgili işelmeleriniz için https://www.turkiye.gov.tr/sosyal-guvenlik-kurumu sayfasını inceleyebilirsiniz.

e-devlet sgk hizmet dökümü

SGK sayfası ile ilgili ziyaretçilerin en sık karşılaştığı güncel sorunlar

  • esgm açılmıyor
  • esgm çalışmıyor
  • esgm neden açılmıyor
  • esgm neden çalışmıyor
  • esgm.sgk.gov.tr giriş
  • sgk sitesi açılmıyor
  • sgk sitesine giremiyorum
  • ssk hizmet dökümü sayfası neden açılmıyor
  • ssk sorgulama açılmıyor