SGK İl Müdürü Bafra'da İncelemelerde Bulundu

Saturday, May 30, 2020
Samsun Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) İl Müdürü Selami Göz, Bafra'da incelemelerde bulundu. Bir ay önce SGK İl Müdürlüğü görevine atanan Selami Göz, Bafra SGK Merkezi'ni ziyaret etti. Merkez Müdür Yardımcısı Murat Çakıcı ve personelle görüşen İl Müdürü Selami Göz, sorunlar hakkında bilgi aldı.
Bafra SGK binasında incelemelerde bulunan Göz, "Göreve başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Merkezlerimizi hem yerinde görmek hem sorunlarını yerinde tespit etmek hem de arkadaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde görmek ve arkadaşlarımızla istişare yapmak üzere buraya geldim.

Bafra'da bina ve arşiv sorunumuz var. Bunu gördük, bu sorunumuzu en kısa yoldan nasıl çözebiliriz onu görüştük. Baframıza yakışır bir Sosyal Güvenlik Merkezi kazandırmak öncelikli hedefimiz. Genel Sağlık Sigortası'ndan kaynaklanan iş yoğunluğumuz var. Bunları en kısa sürede çözmeye çalışacağız" dedi.Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım