GSM Mobil Hat Sorgulama

GSM Mobil Hat Sorgulama sayfasında TC Kimlik No ve üzerinize kayıtlı telefon numaralarından birini girerek gelen SMS koduyla üzerinize kayıtlı GSM hatlarını sorgulayabilirsiniz. Size ait kayıtlı hatlarınızı sorgulamak için Hat Sorgulama sayfasını ziyaret edebilir ya da aşağıdaki GSM Mobil Hat Sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.

Mobil Hat sorgulama yapabilmeniz için TC Kimlik Numaranız ve kendinize ait aktif GSM hattınızı kullanmanız gerekmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra cep telefonunuza bir şifre gönderilecektir. Bu şifreyi istenen yere girerek sorgulamanızı tamamlamanız gerekmektedir. GSM Hat Sorgulama ekranında sadece kendinize ait GSM hatları sorgulayabilirsiniz.
Not : Herhangi bir mobil hattı olmayanların E-Devlet üzerinden TC Kimlik numaralarını kullanarak sorgulama yapmalarına imkan veren sistem üzerinde çalışılmaktadır.

GSM Mobil Hat Sorgulama

Hat Sorgulama


GSM Hat Sorgulama Nasıl Yapılır?

Adınıza kayıtlı hat sayısını öğrenmek için, yukarıdaki bağlantıya tıklayabilir ya da Hat Sorgulama ekranına gerekli bilgileri girebilir ve kolayca öğrenebilirsiniz.

GSM Hat Sorgulama yapabilmeniz için TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ve operatör bilgisini girmelisiniz. Sonrasında sistem cep telefonunuza şifre gönderecektir, bu şifre BTK Açık Hatlar Sorgulama Sayfası için tek kullanımlık şifredir.

Gelen şifreyi ekrandaki güvenlik kodunun altına yazarak "Hatlarımı Listele" butonuna tıkladığınızda, size ait 3 operatördeki hatlar karşınıza çıkacaktır.

Mobil Hat Sorgulama İlgili Linkler