Emekli Maaşı Kesinti Sorgulama

Emekli Maaşı Kesinti Sorgulama ekranında emekli maaşı sorgulama, maaş kesinti sorgulama ve diğer emekli sandığı sorgulama işlemlerinizi şifresiz olarak SGK e-SGM hizmet sorgulama ekranından ya da e-devlet şifresi ile e Devlet üzerinden sorgulayabilirsiniz. Emekli maaş kesintisini şifresiz olarak Emekli Maaşı Kesinti Sorgulama sayfasında öğrenebilirsiniz.

Emekli maaşlarınızdan yapılan dernek, ilaç vb kesintileri öğrenebilir ve emekli maaşı sorgulayabilirsiniz. Yine bu sayfada emekli maaşınızdan hangi ay ne kadar nereye kesinti yapılmış aylık, yıllık veriler halinde öğrenebilirsiniz. SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı mensupları maaşınızdan yapılan kesintilerin hepsini tekbir merkez e-devlet üzerinden öğrenmeniz mümkün. Emeklilik kesinti sorgulamaları artık 4a 4b ve 4c ye mensup olan çalışanlar için ayrı ayrı yapılmakta.
Aşağıdan hangi gruba dahilseniz ilgili linke tıklayabilirsiniz:

Şifresiz Emekli Maaşı Kesinti Sorgulama Ekranı

SGK Hizmet Dökümü

E-Devlet Şifresi ile Emekli Maaşı Kesinti Sorgulama

Emekli maaşı sorgulama işlemlerini yapabilmek için e-devlet sorgulama sistemine www.turkiye.gov.tr websitesi üzerinden tc kimlik no ve e-devlet şifre girişi yaparak yapabilirsiniz. e-Devlet şifrenizi size en yakın PTT den temin edebilirsiniz.

E-devlet işlemleri hakkında bilmek istediklerinize yine aşağıda bilgi ekranından ulaşabilirsiniz; Emekli Maaşım Bağlandı mı sorunuzun cevabına Sosyal Güvenlik Kurumu web sitesi üzerinden Emeklilik Kaydı Sorgulama ekranında TC Kimlik Numarası bilgisini girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayınız. Emeklilik Kaydı Sorgulama ekranında ayrıca geçmiş dönemlere ait maaş döküm bilgilerine de Döküm butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

E-Devlet SSK Sorgulama & Bağkur Sorgulama


E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Emekli Maaşı Kesinti Sorgulama" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz emekli maaşı sorgulama