e Okul Not Öğrenme

E-Okul Birinci Dönem Karne Notları, E okul veli bilgilendirme sistemi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen e Okul'un en kapsamlı ve önemli projelerin başında geliyor.
Yaklaşan yarıyıl tatili öncesinden öğrencilere ve velilere büyük kolaylıklar sağlayan E-Okul, öğrenciler 1. birinci dönem karne notlarını da yavaş yavaş öğrenmeye başladı. Öğretmenlerin e okul notlar'ını sisteme girmesiyle beraber merakla beklenen karne notları kimi öğrencileri sevindirirken kimi öğrencileri ise üzüyor. Özellikle velilere tavsiyemiz öğrencilerin aldıkları kötü notlara karşı biraz daha hoşgörülü olmaları. Karneler 20 Ocak 2012 Cuma günü verilecek. Veliler, öğrencilerin karnet notlarını E-Okul Karne Sonuçları sayfasından da öğrenebilirler.

E-Okul Karne Notları yardımıyla öğrenciler ve veliler e okul karne notları'nı E-Okul Karne Notları sayfasından öğrenebilirler.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'nde yararlı uygulamlardan biri de E-Okul Karne Notları öğrenme uygulamasıdır.

Yarıyıl tatili öncesi öğrenciler tahmini karne notlarına göre Takdir Teşekkür Hesaplama robotunu kullanarak takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacaklarını hesaplatabilirler.