SSK Prim Gün Hesabı

Sunday, February 23, 2020
SSK Prim Gün Hesabı sayfasında TC Kimlik No ile ya da SSK Sicil No bilgisini girerek ssk prim gün sayınızı, ne zaman emekli olabileceğinizi, SSK Emeklilik, SSK Maaş Sorgulama, SSK hizmet dökümü gibi sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
SSK prim günlerini öğrenmek için SSK Prim Günü Sorgulama sayfasından yararlanabilir ya da aşağıda SGK'nın resmi e-SGM hizmet sorgulama ekranında SSK Prim Gün Hesabı bilgilerine tc kimlik no blgilerinizle şifresiz ulaşabilirsiniz.

SSK Prim Günü Sorgulama için aşağıdaki ssk prim sorgulama ekranında sırayla tc kimlik no, nüfusa kayıtlı olduğunuz ili, kimliğinizdeki cilt no, doğum yılı bilgilerini girerek hizmet dökümünü alabilirsiniz.

Resmi SSK Prim Sorgulama Ekranı

SSK prim sayfasının sağ tarafında şifresiz ve ücretsiz olarak tc ile ssk prim sorgulama nasıl yapacağınızı video sunumla anlatıyoruz. Ve yine 4 adımda ssk prim sorgulamayı nasıl yapacağınızı ekran görüntüleriyle anlatan slayttan yararlanabilirsiniz. SSK'lılar prim gün sayısını öğrenmek için 4A Hizmet dökümü'nü seçmeli.
SSK Sorgulama
DİKKAT : Aşağıdaki SSK'nın resmi şifresiz SSK prim hesaplama ekranında ssk prim gününüzü sorgulayabilirsiniz. SSK prim sorgusu için istenen kimlik bilgileri sadeleştirilmesine rağmen SGK'nın prim sorgulama sistemi aşırı yoğunluktan zaman zaman kilitlenebiliyor, girilen bilgiler yanlış şeklinde uyarılar veriyor sistem. SSK prim ödemelerinizi öğrenmek için yılmadan sabırla bir kaç defa denemelisiniz.

4 Adımda Şifresiz SSK Prim Sorgulama

Şifresiz ssk prim sorgulama yapmak için

1. adımda TC Kimlik No, nüfusa kayıtlı il, cilt no, doğum yılı ve güvenlik kodu'nu giriniz.
2. adımda gelen ekranda 3. sırada listelenen "Hizmet Dökümü" linkine tıklayın.
3. adımda SSK'lı iseniz "4 A Hizmet Dökümü" bağkur'lu iseniz "4 B Hizmet Dökümü" seçiniz.
4. adımda gelen ekranda sigortalı hizmet dökümü detayını bulacaksınız. SSK Sicil No, ödenen prim gün sayısı, iş yeri no, il, şube, dönem, işe giriş tarihi, kazanç ve işten çıkış tarihi bilgileri görüntülenecek.

Şifresiz SSK prim sorgulama ekranında ayrıca tescil kaydı tesbiti, emekli aylık bilgisi, işgöremezlik ödeme, sağlık provizyon sorgulama, GSS tescil sorgulama ve 4C İsteğe Bağlı bilgilerini sorgulayabilirsiniz. SSK primlerinizi şifresiz sorgulabileceğinizi anlatan ekran görselleri için şifresiz ssk prim sorgulama ekranları.

E-Devlet Şifresi ile SSK Prim Günü Sorgulama

e-Devlet SSK Hizmet Dökümü linkine tıkladıktan sonra açılan E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifre'nizi giriyorsunuz. (Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTT adresinden Nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak 2 TL karşılığında alabilirsiniz. e-Devlet şifresini kaybeder ya da unutursanız tekrardan aynı işlemleri yapmalısınız, her yeni şifre talebi için 4 TL ödeyeceksiniz.). Ekranın sağ üst kısmında arama alanına ssk hizmet dökümü yazınız.

Arama sonucunda 4 A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak toplam Gün Sayınızı ve yıllara göre aylık sorgulayabilirsiniz. SSK Hizmet Dökümünü kısa yoldan almak için ssk dökümü. Size ait SSK Hizmet Dökümü'nü hangi tarihte ilk SSK Prim'lerinizin yatırılmaya başlandığını, yıl yıl ve ay ay olarak yatırılan ssk primlerinizin ayrıntılı hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın SSK Prim Sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - SSK Prim TC ile


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım