Okul İdarelerinin E Okul Not Girişini Kapatma Yetkisi

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Örneğin geçenlerde idarecilerimiz sınavların hala devam ettiğini bildikleri halde akşama kadar süren bir toplantı yapıp ertesi gün not girişlerinin kapatılacağını söylediler. Galiba öğretmenlerin sabaha kadar yazılı okuyabileceklerini düşünüyorlar. Dönem içinde de e-okulu keyfi açıp kapatmışlar ve öğretmenleri zor durumda bırakmışlardı.
Bakanlığın okul idarelerine not girişini kapatmak yetkisisinin kısıtlamsı, hesabını sorması gerektiğini düşünüyorum. Malesef kendilerine verilen yetkileri her durumda ortalığı batırmak için kullanan idarecilerimiz var.

E-Okul

E Okul Yorumlar

aynı şekilde yazılıları geç okuyup e okula geç giren öğretmenlere ne demeli ayrıca idare e okulun çökme gb ihtimale karşı erkenden önlem alması mantıklı bugünlerde daha yazılı mazılı not girişi kalmamalı. ozan20

Hiç kimse kafasına göre not girişlerini falan kapatamaz ..Biraz yönetmelik okursak tabi masumvatandas

İdarenin sadece keyfilikten dolayı notları kilitlemesi çok saçma olur. Sonuçta notların zamanında ve eksiksiz girilmesi en başta idarenin sorumluluğudur.

E-Okul İlgili Bağlantılar

E-Okul Video

MEB - Milli Eğitim Bakanlığı Ek Sınav Hakkı