Emekli İntibak Zammını Öğrenin

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
SGK 2013'de hangi emeklinin ne kadar intibak zammı alacağını gösteren online intibak farklı öğrenme sistemi yayına aldı. Emekli intibak kanunuyla birlikte 2000 yılından önce emekli olan 2,7 milyon kişinin maaşı yeniden hesaplandı.

Emekli Maaşı intibak farkları 17 Ocak'ta ödenecek. Ancak 2013 Ocak ayı maaşında intibak oranının yanı sıra enflasyon zammı olan yüzde 4.14'lük oran da bu maaşlara yansıtılacak. İntibak zammını öğrenmek için İntibak Farkları linkini takip edebilir ya da aşağıdaki SGK'nın resmi İntibak Zammı Sorgulama ekranını kullanabilirsiniz.
İntibak zamamı bekleyen emeklilerin ne kadar zam alacağını ve kafa karışıklığını gidermek için SGK intibak oranlarını açıklayan sistemi yayına aldı. SGK'nın internet sitesinde yer alan düzenlemeyle her emekli ne kadar intibak zammı aldığını öğrenebilecek. Aşağıdaki SGK İntibak Zamları ekranında TC Kimlik No ve sicil numaranızını girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayıp, intibak zammınızı anında öğrenebilisiniz.

İntibak Zammı Sorgulama EkranıEmekli Maaşı Sorgulama için yine aşağıdaki SGK'nın resmi şifresiz emekli maaşı sorgulama ekranını kullabilirsiniz.

Emekli Maaşı Sorgulama

TC Kimlik No ile intibak Zammı Sorgulama

Emekli Maaşlarına İntibak Zammı 50 - 350 TL Arası İyileştirme

2013 Emekli Zammı Belli Oldu