E Okul Girişi Neden Yapılmıyor

Sunday, March 29, 2020
20 – 30 Kasım2011 tarihleri arasında e-okul veli bilgilendirme sistemi ne giriş yapılmaya çalışıldığında sayfa hata veriyor. Bunun sebebi Milli Eğitim Bakanlığının da çıkladığı gibi e okul alt sayfalarında çalışma yapılması.
Sorun kesin olarak düzeltilecek. MEB bu konuda açıklama yaptı E-Okul ile ilgili gelişmeleri sitemizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Şu anda e okul sistemine giriş yapılmaya çalışıldığında hata vermektedir.

e okul veli bilgilendirme sisteminde Bugünlerde Sorunlar Yaşanabilir

2011 – 2012 Eğitim Öğretim yılının ilk yarısı sona ermek üzere. Okullarda yazılılar yavaş yavaş sona ererken, öğretmenlerin e okul yönetim bilgi sistemine not girişleri hızla devam ediyor. 10 Ocak 2012 tarihinden itibaren MEB veli bilgilendirme sistemini devre dışı bırakabilir. Çünkü öğretmenlerin not girişlerini e-okul a rahatlıkla girmesi gerekiyor. Karne günü öğrencilerin kötü bir sürprizle karşılaşmaması için öğretmenlerin not girişlerini tamamlaması gerekiyor. Bu sebeple öğrencilere e okul veli bilgilendirme sisteminde zaman zaman aksaklıklar yaşanacağını bildirelim.

E-Okul Karne Sonuçları yardımıyla öğrenciler sınav sonuçlarını, karne notlarını, e okul devamsızlık durumlarını E-Okul Karne Sonuçları sayfasından öğrenebilirler.

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'nde yararlı uygulamlardan biri de E-Okul Karne Notları öğrenme uygulamasıdır.

Yarıyıl tatili öncesi öğrenciler tahmini karne notlarına göre Teşekkür Takdir Hesaplama programını kullanarak teşekkür veya takdir belgesi alıp alamayacaklarını öğrenebilirler.

E-Okul İlgili Bağlantılar
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım