6. Sınıf Karne Notu Hesaplama

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
İlköğretim 6. Karne Notu Teşşekkür Hesaplama sayfasında aşağıdaki e-okul karne notu hesaplama programı ile 6. sınıf karne notu hesaplama yaparak takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.

e-Okul veli sisteminde karne notlarınıza göre Karne Notu Hesaplama ve Teşekkür Takdir Hesaplama da yapabilirsiniz.

Yaklaşan karne tatili öncesi öğrenci ve veliler E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'nde öğretmenlerin E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi araclılığıyla girdiği öğrencilerin nihai karne notları olan E-Okul Karne Sonuçları göre dönem sonu alacağı belgeyi Takdir Teşekkür Hesaplama sayfasından hesaplayabilirler.
E-Okul Karne Sonuçları ile ders not ortalamalarını ilgili alana girin. 6. Sınıf Karne Notu Hesaplama teşekkür takdir hesaplama yaparken e-Okul karne notları'nı (76,98) ondalık kısmı virgül ile ayırın.

Teşekkür ya da takdir belgesinden hangisini alıp alamayacağınızı sorumlu olduğunuz her ders notlarını e Okul veli bilgilendirme sistemi'nden 6.sınıf karne notu hesaplama ile öğrenip aşağıdaki ekranda ilgili dersin karşına ders notu ve haftalık ders saatini girdiğinizde karne notu ortalaması sistem tarafında otomatik hesaplanır.

6. Sınıflar İçin Teşekkür / Takdir Belgesi ve Ağırlıklı Karne Notu Hesaplama

Dönem sonu karne notu ortalaması 100 üzerinden 70.00 - 84.99 arasında olanlar Teşekkür almaya hak kazanırlar.

Dönem sonu karne başarı puanı 100 üzerinden 85.00 ve üstü olanlar Takdir almaya hak kazanırlar.

6. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Yardım

E-Okul karne notlarınıza göre Takdir Belgesi ya da Teşekkür Belgesi almak için;
  • Türkçe Dersi en az 55 puan ve üstü olmalı
  • Diğer dersler de en az 45 puan olmalıdır.
  • 6. 7. ve 8. Trafik Eğitimi ders notunu girmeyecekler.
  • Örnek Ders Notu Giriş: 76,98