4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
İlköğretim 4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama sayfasında aşağıdaki meb e okul takdir teşekkür hesaplama programı ile 4.sınıf karne notu hesaplama yaparak takdir ya da teşekkür belgesi alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz.
E-Okul Karne Sonuçları sayfasından her dersin not ortalamasını ilgili form alanına girin. takdir teşekkür hesaplama yaparken e-Okul karne notları'nı (76,98) ondalık notları nokta ile ayırın.

4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama, Takdirname ya da teşekkür belgesi alıp alamayacağınızı sorumlu olduğunuz her bir dersin notlarını e Okul veli bilgilendirme sistemi'nden 4.sınıf karne notu hesaplama ile öğrenip aşağıda Teşekkür Takdir Hesaplama programında ilgili dersin karşına not ve ders saatini girdikten sonra, karne notu hesaplama robotu otomatik hesaplar.

Takdir Teşekkür Hesaplama 4.sınıf ve Ağırlıklı Karne Notu Ortalaması Hesaplama

4. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Yardım

E-Okul karne notlarınıza göre Takdir Belgesi ya da Teşekkür Belgesi almak için;
  • Türkçe Dersi en az 55 puan ve üstü olmalı
  • Diğer dersler de en az 45 puan olmalıdır.
  • 4. ve 5. Sınıflar Teknoloji ve Tasarım ders notunu girmeyecekler.
  • Örnek Ders Notu Giriş: 76,98
Dönem sonu karne notu ortalaması 100 üzerinden 70.00 - 84.99 arasında olanlar Teşekkür almaya hak kazanırlar.

Dönem sonu karne başarı puanı 100 üzerinden 85.00 ve üstü olanlar Takdir almaya hak kazanırlar.