SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik işlemi yapabilmek için TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle giriş yaparak Hizmet Dökümü'nüzü gün, ay, yıl olarak toplam ssk hizmet dökümü detaylarınızı sorgulayabilirsiniz. TC kimlik no ile hizmet dökümünü şifresiz almak için SSK hizmet dökümü sayfasını ziyaret edebilir ya da aşağıdaki Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranını kullanabilirsiniz.

e-Devlet şifresi ve TC kimlik ile hizmet prim sorgulama için de SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik linkine tıklayabilirsiniz.
e-Devlet şifresi olmadan ssk hizmet dökümü için aşağıdaki SSK'nın resmi şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranını kullanabilirsiniz.

E-Devlet Sorgulama ekranında TC Kimlik No ve e-Devlet Şifre'nizi giriyorsunuz. (Not: E-devlet şifrenizi size en yakın PTTen yakın PTT adresinden Nüfus cüzdanınızla şahsen başvurarak 1 TL karşılığında alabilirsiniz.). Ekranın sağ üst kısmında arama alanına ssk hizmet dökümü yazınız.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

Aşağıdaki SSK'nın resmi şifresiz SSK hizmet dökümü ekranından hizmet dökümü bilgilerini alabilirsiniz.
SSK Hizmet Dökümü

SSK hizmet dökümünüzü nasıl alacağınızı anlatan video sunumArama sonucunda 4A Hizmet Dökümü linkine tıklayarak SSK Sicil No'ınıza göre toplam Gün Sayınızı ve yıllara göre aylık SSK Hizmet Dökümü'nüzü sorgulayabilirsiniz. Size ait SSK Hizmet dökümlerinizde hangi tarihte ilk SSK Primlerinlerinizin yatırılmaya başlandığını, yıl yıl ve ay ay olarak yatırılan ssk primlerinizin ayrıntılı hizmet dökümünü görüntüleyebilirsiniz.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın SSK Hizmet Dökümü TC Kimlik ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - tc kimlik ile ssk hizmet dökümü