PTT cumartesi günleri açık

Thursday, August 13, 2020
171 yıllık köklü bir tarihe sahip olan PTT vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Vatandaşlara en iyi hizmet anlayışı ile çalışan Erzincan PTT Merkez Müdürlüğüne bağlı kargo şefliğinde artık Cumartesi günleri de kargo kabul hizmetleri yapılacak. Vatandaşlara her zaman en iyi hizmeti vermeye amaç edinen PTT halk odaklı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Erzincan halkının hafta sonu da zorluk yaşamaması için çalışma başlatan PTT Baş Müdürlüğü Cumartesi günleri de 'PTT Kargo' aracılığı ile kargo göndermek isteyen vatandaşların kabulünü yapacak.
PTT Baş Müdürü Metin Ağdaş, '1 Temmuz 2012 tarihi itibariyle Cumartesi günleri saat 10.00-16.00 arasında Erzincan Merkez Müdürlüğü gişelerinden havale, çek, yatırma ödeme ve aktarma işlemleriyle birlikte her türlü parasal işlemler yapılacaktır' dedi.

PTT Matikler den günün her saati işlemlerin yapılabileceğini ifade eden Ağdaş, 'Kaliteli güvenli ve hızlı hizmetin adresi PTT, atılımlarını sürdürmeye ve kendini ülkemiz insanı yararına geliştirmeye devam edecektir. Hızlı ve teknolojik hizmetin kısa adresi olan PTT'nin çağdaş ve köklü bir kuruluş olmasının, halkımıza sunduğu hizmetlerin kalite ve çeşitliliği ile insanların yaranına olacak her türlü çalışma ve etkinliklerin içerisinde olmasından kaynaklandığı kamuoyunca bilinmektedir' ifadesinde bulundu.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım