E Okul Karne Notları

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
E-Okul Karne Notları ekranında öğrenciler ve veliler e okul karne notları'nı öğrenebilirken, öğretmen ve yöneticiler de öğrenci notlarının e okul giriş ve düzenlemelerini yapabilirler. E-Okul Karne Notları için linki takip edebilir ya da aşağıdaki ekrandan e Okul karne notları öğrenebilirsiniz.

Veliler çocuğunuzun karne notları E-Okul Karne Notları sayfasında

E-okul Veli sisteminden E-Okul Karne Notları internetten kolaylıkla öğrenilebiliyor. Velilerin öğrencilerinin e Okul karne notlarına için MEB'in E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ine ekranda otomatik beliren Resimdeki Rakamlar, Öğrenci TC Kimlik No ve Okul No bilgilerini doğru olarak girmeleri gerekmekte.

Okullarda 20 Ocak 2012 Cuma günü karne heyacanı yaklaşırken öğrenci ve velilerin E-okul Veli bilgilendirme sistemine büyük ilgi göstermesi ve MEB'in E-Okul sisteminin kitlenmesi bekleniyor.

Öğrenciler ve Veliler karne notlarını, dönem sonu başarı belgesi olan Takdir ya da Teşekkür alıp alamayacaklarını MEB E-okul uygulamaları sayesinden online internet'ten öğrenebiliyorlar. E Okul Karne Notları, karne notlarınıza göre Takdir Teşekkür Hesaplama işlemini MEBBIS e-Okul uygulamasıyla öğrenebilirsiniz.

E-okul VBS sayesinde öğrenciler ve veliler bilgiler girildiği anda internet erişimin olduğu herhangi bir yerden rahatlıkta takip edebilmesi MEB'in devrim niteliğindeki çalışmalarından bir. MEB2in E-Okul Karne Sonuçları sistemi öğretmen ve okul idarecilerine de büyük kolaylıklar sağlıyor. E-Okul bilgilendirme sistemi öğrenci, veli, öğretmen ve idareci dörtlü yapısında iletişim anlamında çok büyük verimlilik ve zaman kazancı sağlıyor herkes.

20 Ocak 2012 karne notlarının belli olacağı bu tarihte öğrenci ve velilerin e okul sistemine youn ilgisi bekleniyor. Karne tatili öncesi teşekkür ya da takdir bekleyen öğrencilerin en çok ilgi gösterdiği uygulamalardan biri de Teşekkür Takdir Hesaplama.

Adım Adım E-Okul Karne Notları Görüntüleme

  • 1. E-Okul'ın bu ekranı Öğrentmen ve Yönetici girişleri için kullanılmakta. Açılan sayfada "Giriş Kodu, Kullanıcı Adı ve Şifre" girdikten sonra, Giriş butonuna tıklayınız.
  • 2.E Okul Veli ve Öğrenci Giriş Ekranı
  • 3.Açılan E-Okul Ekranında Resim Doğrulama Kodu, Öğrenci TC Kimlik No ve Öğrenci Okul No girdikten sonra Tamam butonuna tıklayın.

E Okul Karne Notları Ekran Görüntüleri


E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "e-Okul Karne Notları" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - e Okul