Başbakan'dan Kıdem Tazminatı Açıklaması

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Başbakan Davutoğlu, kıdem tazminatı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İş güvenliği yasası Meclis'ten çıkacak, kıdem tazminatında özel düzenleme yok. Bunlar hep konuşulacak. Kimseyi mağdur etmeden, işçilerimizin hukuklarını hiç bir şekilde zedelemeden bu hususları hep berabar ele alacağız." dedi, "Avrupa'nın istihdamı en fazla artıran ülkeleri arasındayız" değerlendirmesini yaptı.
Türk-İş'te istihdam teşvikleriyle ilgili açıklamalar yapan Davutoğlu, "Üretim ve istihdamı desteklemek için yeni bir paket açıklayacağız" duyurusunda bulundu.

Kurlardaki dalgalanmaların tüm ekonomileri olumsuz etkilediğini söyleyen Davutoğlu, "Türk ekonomisi kurlardaki dalgalanmayı karşılayacak güçte. Türk ekonomisi kurlardaki dalgalanmayı absorbe edebiliyor" dedi.

Kıdem Tazminatı İlgili Linkler