Başakşehir Devlet Hastanesi

Tuesday, October 20, 2020
Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi 09.08.2006 tarihli Bakanlık oluru ile açılmıştır. 14.11.2006 tarihinde poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. Başakşehir Devlet Hastanesi sayfasından online randevu ve telefonla randevu bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Devlet Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Başakşehir Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu
Hastane Adı :	Başakşehir Devlet Hastanesi
Telefon Numarası :	(0212) 488 01 70
Faks :	(0212) 488 01 80
Adresi :	Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Yunus Emre Cad. İETT Son Durak
İl :	İstanbul
İlçe :	Esenler
Websitesi :	www.basaksehirdh.gov.tr

Online Hastane Randevu için ; Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu

Hastanemiz 13.10.2008 tarih ve 38498 sayılı Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri makam onayı ile "Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi" ismi değiştirilerek "Başakşehir Devlet Hastanesi" olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başakşehir Devlet Hastanesi, 17.219.40 m2 arsa alanı üzerinde, toplam kat alanı 11.271.31 m2 olarak inşa edilmiş olup; 100 yatak kapasite ile 5 Ameliyathane,Acil Servis, Genel Yoğun Bakım Ünitesi , Doğumhane, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi ve Poliklinikleriyle hizmet vermektedir.Hastane Ünitesi 2 bloktan oluşmaktadır. Kompleksi tamamlayan unsurlar, şelalesi olan bir gölet, şadırvanlar, otopark alanı, jeneratör ünitesi, güvenlik binası, kreş binası ve gezi alanlarıdır.

Hasta odaları 2 yataklı olup içerisinde banyo wc, refakatçi yatağı, buzdolabı, hemşire çağrı sistemi ve Kablosuz İnternet (Wireless) mevcuttur.

Hastanemizde Dahiliye,Kardiyoloji, Nöroloji, Çocuk, Ortopedi, Enfeksiyon, Anestezi, Göz, Kulak Burun Boğaz, Psikiyatri, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Cildiye, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi ve Diş Ünitesi olmak üzere toplam 16 branş ile poliklinik hizmeti, yanı sıra laboratuar, röntgen, patoloji, endoskopi, sistoskopi alanlarında da hizmet vermektedir.

Hastanemiz "Bebek Dostu Hastane" ünvanını taşımaktadır.Hastanemizde Hekim Seçme Yönergesi uygulanmaktadır. Hastanemizin “Hekim Seçme Logosu” vardır.

Hasta Hakları Yönetmeliği gereği Hastanemizde Hasta Hakları Birimi kurulmuş olup hizmet vermektedir.Hastalarımız Telefonla Randevu, KİOSK ve İnternet Sistemimizden randevularını bir gün sonraya alabilmektedirler.Hastanemizde 5 ameliyat salonu, 10 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi, 4 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi olmak üzere toplam 100 fiili yatak vardır.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Başakşehir Devlet Hastanesi ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım