Bağkur No Sorgulama

Friday, January 15, 2021
Bağkur No Sorgulama ekranında E Devlet Şifresi ve TC Kimlik No girerek Bağkur No, Bağkur Sicil No Sorgulama ve Bağkur Sicil Numarası Sorgulama yapabilirsiniz. Bağkur No Sorgulama için. E-Devlet şifresi olmadan bağkur no sorgulamak için aşağıdaki "Şifresi Bağkur No Sorgulama" ekranını kullanabilirsiniz.
SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. Artık SSK Sorgulama işlemlerinizi E Devlet üzerinden E-Devlet Şifresi ile E-Devlet Kapısı'ndan yapabileceksiniz. Bağkur No Sorgulama işleminizi de E-Devlet Girişi yaparak öğrenebilirsiniz. E Devlet Girişi yaptığınızda açılan sayfada arama alanına 4B Borç Durumu yaparak gelen ilk linke tıklyarak Bağkur Sicil No bilginizi öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaptıktan sonra Bağkur No Sorgulama işleminizi kısa yoldan yapmak için Bağkur No Sorgulama linkini takip ediniz.

E Devlet Şifresi olmadan Şifresiz Bağkur No Sorgulama

SGK SorgulamaYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım