Bağkur No Sorgulama

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Bağkur No Sorgulama ekranında E Devlet Şifresi ve TC Kimlik No girerek Bağkur No, Bağkur Sicil No Sorgulama ve Bağkur Sicil Numarası Sorgulama yapabilirsiniz. Bağkur No Sorgulama için. E-Devlet şifresi olmadan bağkur no sorgulamak için aşağıdaki "Şifresi Bağkur No Sorgulama" ekranını kullanabilirsiniz.
SSK Sorgulama Sistemi 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle tamamen değişti. Artık SSK Sorgulama işlemlerinizi E Devlet üzerinden E-Devlet Şifresi ile E-Devlet Kapısı'ndan yapabileceksiniz. Bağkur No Sorgulama işleminizi de E-Devlet Girişi yaparak öğrenebilirsiniz. E Devlet Girişi yaptığınızda açılan sayfada arama alanına 4B Borç Durumu yaparak gelen ilk linke tıklyarak Bağkur Sicil No bilginizi öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yaptıktan sonra Bağkur No Sorgulama işleminizi kısa yoldan yapmak için Bağkur No Sorgulama linkini takip ediniz.

E Devlet Şifresi olmadan Şifresiz Bağkur No Sorgulama

SGK Sorgulama