Bağkur Ne Zaman Emekli Olabilirim

Bağkur Ne Zaman Emekli Olabilirim sorgulaması işlemini TC Kimlik No ve PTT'den alacağınız E-Devlet Şifresi ile yapabileceksiniz.

E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. Bağkur Ne Zaman Emekli Olabilirim Sorgulama için tıklayınız.
Kanunda belirtilen yaş haddini doldurmuş olan kadın ise 20, erkek iseniz 25 yıllık hizmet süresini dolduranlar emekli olabilirler.

15 yıllık hizmet süresini dolduranlar da kısmı aylık alma hakkına sahip olurlar.

Eski Bağkur Sorgulama Sistemi

Bu bölümde Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde Online Bağkur Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel Bağkur Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. Bağkur Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi Bağkur No ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. TC Kimlik ya da SSK Bağkur bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.

Eski Bağkur Sorgulama Sitemi'nde Bağkur Sorgulama için.

Bağkur'dan Ne Zaman Emekli Olabilirim


E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Bağkur Ne Zaman Emekli Olabilirim" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - bağkur borç sorgulama


Ne Zaman Emekli Olabilirim

Emekli olmak için doldurulacak prim gün sayısı