Siyami Ersek Hastanesi

Siyami Ersek Hastanesi, Avrupa'nın en büyük Dünya'nın 4. büyük kalp ve damar cerrahisi merkezidir. Siyami Ersek Hastanesi toplam 515 yatak kapasitesi, 272 doktor, 452 hemşire, 82 idari personel, 135 tıbbi destek eleman ve 43,306 m2 kapalı alana sahip önde gelen eğitim ve araştırma hastanelerimizdendir.

Siyami Ersek Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Siyami Ersek Hastanesi Haritadaki Konumu

Siyami Ersek Hastanesi Adres ve Telefon

Hastane Adı :	Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası :	444 52 57
Faks :	(0216) 418 33 17
Adresi :	Tıbbiye Caddesi Haydarpaşa
İlçe :	Üsküdar
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.siyamiersek.gov.tr

Siyami Ersek Hastanesi Hakkında

Siyami Ersek Hastanesi Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Laboratuar ve Radyoloji Hizmetleri'nde, ülkesinde lider ve dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte.

Siyami Ersek Hastanesi İSO 9001 kalite yönetim sistemi ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi belgelerine sahip ilk kamu hastanesidir. Siyami Ersek Hastanesi Sağlık Bakanlığı 2010 yılı kalite denetimlerinde 98 puanla 2. sırada yeralmıştır.

Siyami Ersek Hastanesi günümüzde Ülkemizin Kalp ve Damar Cerrahisi alanında hizmet ve eğitim veren en büyük ve lider hastanelerinden biridir.

12 Mayıs 1962 yılında Dr. Siyami Ersek liderliğinde binası restore edilerek resmen İstanbul Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi olarak açılmıştır. Bu dönemlerde 40 yatak kapasiteli olan hastanemiz Kızılay hemşirelik Okulu mezunu Başhemşire Adviye TAŞKIN ile birlikte 40 kişilik hemşirelik hizmetleri grubu hizmet vermiştir. Bu kadroda hemşirelerin yanı sıra Yardımcı hemşireler de görev almıştır.

Adviye hanımın 1971 yılında emekliliğinin ardından Esen Gül Ağdaş Başhemşirelik görevini yürütmüştür. 1962 yılından bu yana 7 tane Başhemşire hastanemize hizmet vermiştir.

Siyami Ersek Hastanesi, 1967 yılında yatak kapasitemiz 200 iken, 2001 yılında Kule Binanın hizmete girmesiyle yatak sayımız 530’a yükselmiştir. Hemşire sayımız da aynı oranda artmış, 1962 yılında 40 olan Hemşirelik Hizmetleri çalışanları günümüzde 390 kişiye ulaşmıştır.

Başhemşire Satı BIRBUDAK idaresinde Hemşirelik hizmetlerinde büyük bir bölümü yüksek öğretim mezunlarından oluşan kadromuzla kalite standartları çerçevesinde hastalarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Siyami Ersek Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar

Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK - Bağkur - Emekli Sandığı)
Yeşilkart
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Bankalar ve Banka Mensupları Emekli Sandıkları
Gstanbul Ticaret Odası
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Yatırım A.Ş. Evde Sağlık Hizmetleri 
ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI 
Ak Sigorta A.Ş.
Allianz A.Ş.
Anadolu Anonim Türk Sigorta A.Ş.
Axa Sigorta A.Ş.
Ergo Sigorta A.Ş.
Groupama Sigorta 
İnter Partner 
Med-Net Sigorta A.Ş.
E. Çağrıcı

e-Mail : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Siyami Ersek Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Üsküdar Hastaneleri

Hastane Randevu