PTT Hastanesi

PTT Hastanesi, yeni adıyla Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Anadolu yakasında E-5 karayolu üzerinde Bostancı köprüsü yanında hizmet veren bir devlet hastanedir.

PTT Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

PTT Hastanesi Haritadaki Konumu

PTT Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane Adı : Fatih Sultan Mehmet Hastanesi
Telefon Numarası : (0216) 578 31 00
Faks : (0216) 575 04 06
Adresi : E-5 Karayolu Üzeri Bostancı
İl : İstanbul
İlçe : Kadıköy
Websitesi : www.fsmhastanesi.gov.tr Daha önceden Ulaştırma Bakanlığı Posta İşletmeleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı iken kamu sağlık kurumlarının tek çatı altında toplanması ile Sağlık Bakanlığı'na devrolmuştur. PTT Hastanesi'nin ismi "Sağlık Bakanlığı İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi" olarak değiştirilmiştir.

Eski adı PTT Hastanesi olan Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde de bina ve modern techizatlara karşın yeterli kalifiye sağlık personeli olmaması, hastane yönetiminin yönettiği kurumun insan sağlığı için çalıştığı bilincinin yeterince hizmet olarak hastalara yansıtılamamasından kaynaklanan sorunlar bu hastanemizde de karşımıza çıkıyor. Umarız biz de ödediğimiz vergilerin karşılığında A sınıfı olmasa da C sınıfı bir sağlık hizmeti alırız, Allah'dan ümit kesilmez, inşaallah hipokrat yeminini uygulayan sağlık yönetimi ve sağlık personelleri iş başı yapar bir gün bu Eğitim ve Araştırma hastanlerimizde.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Kroki

Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Kroki

İstanbul'daki Devlet Hastaneleri

Hastane Randevu