Sadi Konuk Randevu

Sadi Konuk Randevu sisteminde TC Kimlik No, Doğum Yılı ve Telefon No girerek randevu alabilir, poliklinik randevu durumları, doktor çalışma saatleri, randevularım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bakırköy Sadi Konuk Randevu için.

Ayrıca Sadi Konuk Randevu için aşağıdaki ekrandan da randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sadi Konuk Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Sadi Konuk Randevu Haritadaki Konumu

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Web Randevu sayfasına giriş yaptıktan sonra TC Kimlik No, Doğum Yılı ve Telefon No bilgilerini girdikten sonradevam butonuna tıklayınız.

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Web Randevu Sistemi daha yenilikçi, verimli ve kullanışlı olabileceği fikri üzerine yeniden yapılandırılmıştır.

Sadi Konuk Telefonla Randevu

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu Alabileceğiniz Telefon Numaraları: Bakırköy Dr. Sadi KONUK Polikliniklerinden Randevu Almak İçin Telefonumuz: (0212) 414 28 28

Avcılar Murat KÖLÜK Devlet Hastanesinden Randevu Almak İçin Telefonumuz: 0 (212) 414 28 78Bahçelievler Semt Polikliniğinden Randevu Almak İçin Telefonumuz: 0 (212) 414 28 88

Bakırköy Semt Polikliniğinden Randevu Almak İçin Telefonumuz: 0 (212) 414 28 68

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Sadi Konuk Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Bakırköy Sadi Konuk Hastanesi Randevu Sistemi nasıl çalışır?

TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girilerek hastane,bölüm,branş ve tarih seçilerek boş randevu aralıkları görülebilmektedir. Boş olan aralıklardan herhangi biri seçilip randevu talebiniz onaylanarak randevu alınabilir.Randevu talebi için ilk önce muayene olacak kişinin TC Kimlik Numarası ve Telefon numarası girildikten sonra hastane seçimi yapılmalıdır. Hastane seçimi yapıldıktan sonra o hastaneye bağlı birimler ve bölümler gelecektir. Bölüm, birim ve tarih seçimi yapılarak boş randevular görülebilir. Gelen boş randevulardan seçim yapılarak sistemin randevu talebinizi onaylanması beklenir.

Sistem tarafından bir randevu sıra numarası verilir. Verilen gün ve saat için hastanenin ilgili bölümüne TC Kimlik No su ve randevu sıra numarası ile gidilerek işlemin onaylanması sağlanmalıdır..Alınan randevularınızı gözlemleyebilir, yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Ayrıca alınan bir randevunun iptali de gerçekleştirilebilir. Randevularım sayfasına girilerek şimdiye kadar aldığınız tüm randevular görülebilir. Bu listeden randevu seçilerek iptal edilir veya yazdırılabilir.

Sadi Konuk Telefon ile Randevu Bilinmesi Gerekenler

Günün 24 Saati hastanemiz polikliniklerinde muayene olmak isteyen hastalar telefonla randevu alarak müracaat etmektedirler.

Randevu Sisteminin Başlıca Özellikleri:
Günün 24 saatinde sisteme ulaşılarak randevu müracaatı yapılabilmektedir.
Bugün ve yarınki iş günü için randevu verilmektedir. Hastaların aldıkları randevuya gelme oranı takriben yarı yarıya azalması dolayısıyla daha sonraki günler için randevu verilmemektedir.
TC Kimlik Numarası ile müracaatı kabul etmekte ve aynı kimlik numarası ile 1'den fazla branşa randevu vermeyerek art niyetli erişimlere engel olmaktadır.
Yine artniyetli erişimlere meydan vermemek için aynı telefon numarasından 2'den fazla sayıda randevu alınmasına imkan vermemektedir.
Her arayanın, sisteme ulaştığı takdirde, kimlik numarasını ve MERNİS'ten aldığı adı ve soyadını, aramış olduğu telefon numarasını ve aradığı zamanı herhangi bir ihtilaf durumunda incelenmek üzere hastane otomasyonumuzda sürekli kaydederek saklamaktadır.

Randevular kişi adına kayıtlandığı için alınmış olan bir randevu bir başka şahsa kesinlikle kullandırılamamaktadır, çünkü muayene için gelindiğinde sisteme girilen randevu numarası ile sadece randevu alanın adına takip fişi çıkarılabilmektedir.

Randevu alan hastalar randevu saatinden yarım saat önce gelerek kayıt işlemlerini yaptırarak takip fişi almalıdırlar.

Sadi Konuk Randevu Linkler

Hastane Randevu