Sigorta Sorgula

Sigorta Sorgula işlemi için TC Kimlik No ve E-Devlet Şifrenizle Sigorta Prim Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, ssk'dan ne zaman emekli olabileceğiniz ve Sigorta Gün Sorgulama bilgilerine ulaşabilirsiniz. SSK Sorgulama Sistemi Değişti : E-Devlet Sorgulama'ları için açılan ekranda TC Kimlik No ve PTT'den aldığınız e-Devlet Şifresi'yle sisteme giriş yapınız. SSK Sorgulama ve SSK Prim Sorgulama işlemi için E-Devlet Sorgulama linkine tıklayarak da sorgulama yapabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi Olmadan Sigorta Sorgulama Şifresiz yapmak için

SSK Hizmet Dökümü

Eski Sistemde SSK Hizmet Dökümü Sorgulama (SSK Sicil no ile)

Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde SSK Prim Sorgulama işleminizi nasıl yapabileceğinizi, güncel SSK Prim verilerinize nasıl ulaşacağınızı anlatacağız. SSK Priminizi TC kimlik no ile sorgulama yapabileceğiniz gibi SSK Sicil Numarası ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. SSK Sicil Numaranızı öğrenmek için tıklayın. TC Kimlik ya da SSK Sicil bilgisini girdikten sonra Sistemin Ürettiği rakamsal değeri hemen karşısındaki ilgili alana yazıp Sigortalı Ara butonuna tıklamanız yeterli.

Eski SSK Sorgulama Sistemi'nde SSK Sorgulama, SSK Prim Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü ve SSK Gün Sorgulama için işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Sigorta Sorgula ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - Sigorta Prim