Hacettepe Hastanesi Randevu

Hacettepe Hastanesi Randevu ekranında TC Kimlik No ve Şifre ile Hacettepe Hastanesi Randevu servisinden MHRS hastane randevu alabilirsiniz. Hacettepe Hastanesi Randevu sayfasında yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Hacettepe Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Hacettepe Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu
DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Hacettepe Hastanesi RandevuHacettepe Hastanesi Adres ve Telefon

Hacettepe Hastanesi Adresi : Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 06100 Sıhhiye Ülkü Mahallesi
Hacettepe Hastanesi Telefon Numarası : 0 312 305 10 80
Belgeç (faks): 0 312 310 05 80
Hastane Randevu,Danışma ve Erişim için : 0312 444 4 444
E-posta:[email protected]

Hacettepe Hastanesi Randevu nasıl alınır ?

  • Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.
  • Ankara Hastanesi Randevu; 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın TC Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
  • Vatandaş Erzurum veya Kayseri illerinden randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
  • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Hacettepe Hastanesi Randevu

Ankara Hacettepe Hastanesi Randevu için Hacettepe Hastanesi Randevu sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Hacettepe Hastanesi Birimler, Polikinikler, Yerleşim Planız

Acil Servis
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Dermatoloji
Doku ve Organ Nakli
Endokrinoloji
Enfeksiyon Hastalıkları
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Genel Dahiliye
Geriatri
Göğüs Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Havacılık Tıp Merkezi
Hematoloji
Kadın Hastalıkları-Doğum
Kalp-Damar Cerrahisi
Kardiyoloji
Kulak-Burun-Boğaz
Laboratuvarlar
Nefroloji
Nöroloji
Nükleer Tıp
Onkoloji
Ortopedi ve Travmatoloji
Plastik Cerrahi
Psikiyatri
Radyoloji
Romatoloji
Spor Hekimliği
Üroloji

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Hacettepe Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında

Sağlık Bakanlığını'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve diğer illerde uygulamaya geçilen Merkezi Hastane Randevu Sistemi'ne (MHRS) İstanbul da eklendi.

MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Türkiye genelinde uygulamada olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) 26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastaneleri kapsayacak şekilde uygulama genişletildi. Tüm devlet hastaneleri MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) üzerinden web randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile hastalar online ücretsiz hastane randevu alabilirler. Daha fazla bilgi için MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi.

Nasıl Hastane Randevu Alabilirim ?

26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastanelerin de MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)'ne dahil olmasıyla MHRS'ye ilgi daha da arttı. MHRS sistimine TC Kimlik No ile üye olduktan sonra nasıl randevu alabileceğinizi MHRS ekranları üzerinde interaktif olarak anlatacağız. Daha fazla bilgi için Nasıl Hastane Randevu Alabilirim.

Merkezi Randevu Sistemi Nedir?

Merkezi randevu sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirlmiş bir projedir.

Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır. Merkezi randevu sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

Web üzerinden randevu alabilmek için sağdaki "RANDEVU AL" butonuna tıklayınız.

ALO 182 Ücretlendirmesi

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

ALO 182 hattını aradığımda en erken hangi zamana randevu alabilirim ?

182 hattını aradığımda en fazla kaç randevu alabilirim ?

MHRS'den nasıl randevu alabilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Almış olduğum randevuyu nasıl iptal ettirebilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Randevu saatinden ne kadar önce hastanede bulunmam gerekiyor ?

MHRS İletişim

Ankara Hastaneleri Randevu

Hastane Randevu