Silivri Hayat Diyaliz Merkezi

Silivri Hayat Diyaliz Merkezi İstanbul'ın Silivri ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. Silivri Hayat Diyaliz Merkezi hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

Silivri Hayat Diyaliz Merkezi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Silivri Hayat Diyaliz Merkezi Haritadaki Konumu

Silivri Hayat Diyaliz Merkezi Hakkında

Hemodiyaliz ünitemizde hastalar deneyimli sağlık personelimiz tarafından diyalize alınmakta ve tedavileri yapılmaktadır. Arzu eden ve tıbbi endikasyonu olan hastalar, Böbrek nakline (Transplantasyon) hazırlanmaktadır. Ayrıca Nefroloji polikliniğinde hipertansiyon, diyabete balı böbrek hastalıkları, akut ve kronik nefritler, polikistik böbrek hastalığı, kronik böbrek yetmezliği olan hastaların takipleri yapılarak tedavileri düzenlenmektedir.

Kronik böbrek yetmezliğine gidişi olan hastaların diyaliz öncesi olan dönemleri uzatılarak hemodiyalize daha geç girmeleri sağlanmakta, diyalize girmeleri şart görülen hastalarında fistül ameliyatları planlanarak acil olmayan şartlarda ve kateter takılmaksızın diyalize girmeleri sağlanmaktadır. Bilinmelidir ki; Diyabet, Hipertansiyon, Böbrek taşı veya Polikistik böbrek hastalığına bağlı olarak diyaliz tedavisi gören hastaların aileleri de bu hastalıklar yönünde risk altındadır ve düzenli olarak Nefrolog kontrolünde olmalıdır.

Kurulalı çok kısa bir süre olmasına rağmen, tıbbi alt yapısı ve hizmet kalitesiyle kısa zamanda İstanbul çapında sivrilen ve kurulduğu günden bu yana tüm sağlık problemlerinizde sizlerin yanında olan Özel Esenler Hayat Hastanesi şimdi de Silivri Hayat Diyaliz Merkezi ile hizmetinizdeyiz. Toplam kalite anlayışı doğrultusunda, birinci önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Bu amaca ulaşmak için Hasta Memnuniyeti Ölçümleri sürekli olarak yapılmakta ve Bilgi - İşlem ortamına aktarılmaktadır. Çağdaş yönetim anlayışı gereğince, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik verilmektedir.

Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmaktadır. Çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmaktır. Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlamak ve kurumun başarılarını hep birlikte kutlamaktır. Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunmaktır.

Silivri Hayat Diyaliz Adres ve Telefon

	
Hastane Adı :	Silivri Hayat Diyaliz Merkezi
Telefon Numarası :	(0212) 736 17 18
Faks :	(0212) 736 08 07
Adresi :	Gardenya Evleri Girişi Maxi Karşısı
İlçe :	Silivri
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.hayatdiyaliz.com

Silivri Hayat Diyaliz Merkezi Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi

Silivri Hastaneleri

Hastane Randevu