Konya SGK İl Müdürü görevden alındı

Friday, February 21, 2020
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Konya İl Müdürü Cem Dinç, SGK Konya İl Müdür Yardımcısı Mustafa Onan ve Konya Müftüsü Şükrü Özbuğday, görevden alındı.
Yaklaşık iki yıldır Konya SGK İl Müdürü olarak görev yapan Cem Dinç, bugün görevinden alınarak Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı'nda başmüfettiş olarak atandı. SGK Konya İl Müdür Yardımcısı Mustafa Onan ise SGK Başkanlığına müfettiş olarak atandı.

Konu hakkında açıklama yapan Cem Dinç, 9 Ocak 2012'den bugüne kadar Konya'ya en iyi hizmeti verebilmek için gece-gündüz arkadaşlarıyla birlikte çalıştıklarını dile getirdi. Konya adına bir çok projeye ülke genelinde ilk kez Konya olarak imza attıklarını söyleyen Dinç, "Bu çalışmalarımızda bizlerle birlikte olan kamu kurumları yetkililerine, sivil toplum kuruluşlarına, paydaşlarımıza ve Konya halkına teşekkür ediyorum. Konyalıların haklarını helal etmeleri istiyorum." dedi.

Görevden alınan Konya İl Müftüsü Şükrü Özbuğday'ın ise emekliliğini istediği öğrenildi. Konya'da 5 seneyi doldurduğunu ifade eden Özbuğday, "Görev süremi doldurduğum için başka bir ile atanmak istemedim. Emekliliğimi istedim ama bana yeni görev vereceklerini söylediler. Hayırlı olmasını diliyorum." açıklamasında bulundu.Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım