İşkur Mesleki Eğitim Kursları Sorgulama

Friday, January 22, 2021
İşkur Mesleki Eğitim Kursları Sorgulama sayfasında sistemde açık Mesleki Eğitim Kursları'nı ülke, şehir, meslek kurs türlerine göre sorglayabilirsiniz. İşkur Mesleki Eğitim Kursları Sorgulama için.
İşkur Mesleki Eğitim Kursları Sorgulama ekranında Kurs Numarası, Meslek, Kurs Yeri, Ülke, İl, İlçe, Cinsiyet, Kurs Türü, Başlangıç Tarihi, Bitiş Tarihi, Alt Yaş Sınırı, ve Üst Yaş Sınırı bilgilerinden size uygunları olan alanları belirttikten sonra "Ara" butonu basınız. Sistem size Kurs No, İl, İlçe, Meslek, Başlangıç Tarihi, Son Başvuru Tarihi, Statü ve Kurs Türü başlıkları halinde sonucu ekrana dökecek. Kurs No linkine tıklayarak kurs hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Kurs başvurusu yapmak için bireysel üye olarak giriş yapmanız gerektiğini, bireysel üye değilseniz de önce üye olma adımlarını takip ederek İŞKUR Portal Sistemi'ne kayıt olmanız gerektiğini hatırlatırız.

İşkur ve İşsizlik Sigortası

E-Devlet İşKur Uygulamaları

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım