Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu ekranında TC Kimlik No ve Şifre ile Haseki Araştırma Hastanesi Randevu servisinden MHRS hastane randevu alabilirsiniz. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu sayfasında yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Harita ve Yol Tarifi

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefonla Randevu

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi (0212) 585 00 00 veya (0212) 585 10 00 (PBX) telefon numaralarını arayarak 08:30'dan itibaren 1 sonraki gün için randevu alabilirsiniz. Sistem sizden TC Kimlik Numaranızı girmenizi isteyecektir. Sonraki adımda kimlik doğrulaması amacıyla telesekreter doğum yılınızı girmenizi isteyecektir. Eğer doğum yılınızı hatasız girmişseniz muayene olabileceğiniz branş isimleri kodları ile birlikte söylenecektir. Hangi branşta tedavi olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız. Daha sonra telesekreter muayene olabileceğiniz poliklinik isimlerini kodları ile birlikte söyleyecektir Hangi poliklinikte muayene olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız. Haseki Telefonla Randevu Sistemi Poliklinik Branş Kodları için.

Bu işlemler bittikten sonra telesekreter size randevu almış olduğunuz tarihi ve saati söyleyecektir Randevuyu onaylamanız için (1) tuşuna reddetmek için ise (2) tuşuna basınız.

Aldığınız randevu için size verilen referans numarasını not almayı unutmayınız.

Haseki Hastanesi Linkler

Haseki Hastanesi Linkler

Hastane Randevu