Haseki Hastanesi

Haseki Hastanesi İstanbul'ın Fatih ilçesi Aksaray semtinde faaliyet gösterir, resmi adı Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Haseki Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Haseki Hastanesi Haritadaki Konumu

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Hastane Adı :	Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası :	(0212) 529 44 00
Faks :	(0212) 589 62 29
Adresi :	Aksaray
İl :	İstanbul
İlçe :	Fatih
Websitesi :	www.hasekihastanesi.gov.tr

Haseki Hastanesi Hakkında

Haseki Hastanesi Misyon

Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesinin, sağlık hizmetleri sunumunda uygulanacak kalite güvence sistemi dahilinde hasta ve yakınlarının memnuniyetinin en üst seviyede tutulması, personelde kurum kültürü oluşturarak yaptıkları işten gurur duymalarının sağlanması ve deontoloji ilkelerine sadık kalarak çalışanlara hizmet içi eğitim desteğiyle kaliteli sağlık hizmeti sunulması ana misyonumuzdur.

Haseki Hastanesi Vizyon

Hastanemizin sağlık hizmetleri sunumunda kalite devamlılığını sağlayabilmesi için önceden belirlenmiş, kısa ve uzun vadeli hedeflerin tutturulabilmesi ve kurum bilincinin oluşturulması vizyonumuzdur.

Toplam kalite yönetim anlayışı doğrultusunda, önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sistemimizi sürekli gözden geçirmek, iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vermektir.

Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak, çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmak ve çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlamak, teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunarak hiçbir şekilde kalite anlayışından taviz vermemektir.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Haseki Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Haseki Hastanesi Linkler

İstanbul'daki Devlet Hastaneleri

Hastane Randevu