E Okul Karne Sonuçları

E-Okul Karne Sonuçları ekranında öğrenciler sınav sonuçlarını, karne notlarını, e-okul devam durumlarını e-okul sisteminden sorgulayalabilirler. E-Okul'a erişim için E-Okul Karne Sonuçları linkini takip edebilir ya da aşağıdaki MEB E-Okul resmi ekranından e-Okul sistemine giriş yapabilirsiniz.
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi, resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için geliştirilmiş bir MEBBİS modülüdür.

E-Okul karne notlarına göre Karne Notu Hesaplama programı yardımıyla Takdir Teşekkür Hesaplama yapabilirsiniz.

Veliler öğrencilerin karne notlarını e-okul sayfasında öğreniyorlar

e-Okul ve E Okul Karne Sonuçları

e Okul Karne Sonuçları

E-Okul Ders Programı : e-okul ders programı, ders başlangıç ve bitiş saatleri, derslere giren öğretmen bilgileri haftalık ders programı,

Devamsızlık Bilgileri : 2011 - 2012 eğitim öğretim yılı dönem içinde özürlü ve özürsüz devamsızlıklar,

E Okul Not Bilgileri : Öğrencinin okulda aldığı sınav, proje ve performans belirlemeye yönelik çalışmalarla ilgili puanlar. Karne sonuçlarının açıklanmasına günler kala e Öğrenci Karnesi ve notlarını da e-Okul Veli sisteminde.

Öğrenci TC Kimlik No : İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen 11 basamaklı numaradır. TC Kimlik No bulunamayan öğrenciler için e-Okul sistemine kayıtlarında verilen geçici numara kullanılmaktadır.

Öğrenci Okul No : Okula kayıt sırasında verilen numaradır.Her öğrencinin mutlaka bir okul numarası bulunmaktadır.Sisteme giriş yapabilmek için bu numaranın bilinmesi gerekir.

E-Okul Giriş : e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne öğrenci, veli, yönetici ve öğretmenlerin nasıl eokul giriş yapacağınızı öğrenmek için E-Okul Giriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-Kayıt : Evraksız, bağışsız E Kayıt işlemleri, sınavsız öğrenci ortaöğretim kurumları ekayıt işlemleri için E-Kayıt linkini takip edebilirsiniz.

E-Okul VBS : E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi veliler, öğrenciler, idareciler ve öğretmenlerin öğrenci bilgilerini web e okul ortamında takip edebilmesi ve yönetibilmesi için geliştirilmiş bir eokul platformudur. E Okul VBS hakkında daha fazla bilgi için E-Okul VBS. Öğrenci ve veliler E-Okul E-Karne uygulamasından da yararlanabilirler.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "e-Okul Karne Sonuçları" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - e Okul Karne