Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminde TC Kimlik No ve Şifre girerek MHRS Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu servisini kullanabilirsiniz. Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu
DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Yazının devamında Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu nasıl alınır, Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu linki ve Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu ekranlarını görüntüleyerek nasıl randevu alacağınızı anlatacağız.

Bağcılar Devlet Hastanesi RandevuBağcılar Devlet Hastanesi bilinen resmi adıyla Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Web Randevu alabilmek için açılan ekranda TC Kimlik No ve Telefon No yazdıktan sonra Muayene Olmak İstediğiniz Hastane, bölümü, doktor adı ve randevu Almak İstediğiniz tarihi belirledikten sonra Randevu Al butonuna tıklayınız.

Not: Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminde Cumartesi, Pazar günleri Saat:00.00'dan sonra hekim listeleri sisteme yansımaktadır. Listede görünen hekimler seçilen tarihte poliklinikte bulunan hekimlerdir.

Bağcılar Devlet Hastanesi Telefonla Randevu

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu için 0212 440 40 60 no'lu telefonla randevu servisini de kullanabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi İletişim

Adresi : Merkez Mahallesi 6. Sokak Bağcılar İstanbul 34200 Türkiye

emaİl : [email protected]
Telefon No : +90 212 440 4000
Fax: +90 212 440 4242
Eczane Fax: +90 212 440 42 50
VERGİ DAİRESİ: ESENLER
VERİ NUMARASI: 7390468216
IBAN: TR660001500158007286548544

Bağcılar Devlet Hastanesi Ek Bina Poliklinikleri

Mustafa Yaşar Mah. Gençosman Cad.
Güngören İstanbul
Telefon No : 0212 440 42 40

Bağcılar Devlet Hastanesi Video

Bağcılar Devlet Hastanesi Resimler


Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Tanıtım

Bağcılar Devlet Hastanesi İlgili Linkler

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminde nasıl randevu alınır ?

Telefonla Randevu - Alo Randevu - Sesli Yanıt Sistemi

Web Randevu

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminden randevu alan hastalarımızın dikkatine!

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Sisteminin Kullanımı

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Uyarılar

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Bağcılar Devlet Hastanesi İletişim

Adres: Merkez Mahallesi 6. Sokak Bağcılar İstanbul 34200 Türkiye

email: [email protected]
Tel: +90 212 440 4000
Fax: +90 212 440 4242
Eczane Fax: +90 212 440 42 50
VERGİ DAİRESİ: ESENLER
VERİ NUMARASI: 7390468216
IBAN: TR660001500158007286548544

Bağcılar Devlet Hastanesi Ek Bina Poliklinikleri

Mustafa Yaşar Mah. Gençosman Cad.
Güngören İstanbul
Tel: 0212 440 42 40

Bağcılar Devlet Hastanesi Video

Bağcılar Devlet Hastanesi Resimler

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Tanıtım

Bağcılar Devlet Hastanesi ; vizyon misyon kağıt üzerinde oldukça iyi görünüyor. Bağcılar Devlet Hastanesi de son teknolojik imkanlara sahip, hakikaten bu hastaneyi ortaya çıkaranlardan Allah razı olsun diyor insan. Modern bir bina, son tekonoloji sağlık imkanları ancak gel gelelim bu hastanede aynı orandayı boşverin vasat devlet hastanelerindeki yönetim ve sağlık personel kalitesini görmek çok zor.

Bağcılar Devlet Hastanesi ile ilgili çok sayıda çevremizden şikayetler duyuyoruz. Benim de şahsen karşılaştığım sorunu hastane yönetimine, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne ve Sağlık Bakanlığı'na bildirmeme karşın sadece Bağcılar Devlet Hastanesi tahsil etmeyi unuttuğu cuzi bir miktar için cep telefonumdan jet hızıyla ulaşıp tahsil etti. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yazının devam için >>

Bağcılar Devlet Hastanesi İlgili Linkler

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminde nasıl randevu alınır?

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminde randevu alacak hastaların dikkatine!

 • Randevu almadan önce TC kimlik numaranızı mutlaka hazır bulundurun.
 • Randevular en geç 2 gün, en erken aynı güne verilmektedir.
 • Randevu alırken, gerekli durumlarda size ulaşabilmemiz için mutlaka geçerli bir telefon numarası vermeniz gerekmektedir.

Telefonla Randevu - Alo Randevu - Sesli Yanıt Sistemi

 • Sesli yanıt sistemini kullanarak randevu almak için 0212 440 40 60 numaralı telefonu aramalısınız.
 • 11 haneli T.C. Kimlik Numaranızı tuşlayarak istediğiniz bölüm ve doktora kolayca randevu alabilirsiniz.
 • Sesli yanıt sistemi 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Web Randevu

 • Web randevu uygulamalarıyla hastanesi ve hastaneye bağlı semt polikliniklerimizden internet üzerinden randevu almak artık çok kolay!
 • Sadece TC Kimlik No ve telefon numaranızı girerek; bölüm, doktor ve randevu tarihini seçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz.
 • Randevu almadan önce "Randevu alırken bilinmesi gerekenler" başlıklı içeriği okuyunuz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu sisteminden randevu alan hastalarımızın dikkatine!

 • Randevu saatinizden 20 dk önce Bağcılar Devlet Hastanesi'ne gelerek kaydınızı yaptırmalısınız.
 • Randevularına gelmeyen hastalarımız 10 gün içinde aynı branşa randevu alamamaktadır. Lütfen zamanında gelmeye özen gösteriniz. Eğer randevunuza gelemeyecekseniz en az 6 saat önceden randevunuzu iptal ediniz.
 • Bağcılar Devlet Hastanesi'ne gelirken sadece Nüfus cüzdanınız ile gelmeniz yeterlidir. Vizite kağıdı sadece rapor işlemleri için gerekmektedir.

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Sisteminin Kullanımı

Öncelikle internetten randevu alabilmek için muayene olacak kişinin (siz veya yakınınız) T.C. Kimlik numarasını bilmelisiniz. Eğer bilmiyorsanız https://tckimlik.nvi.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Yabancı uyruklu hastalar Bağcılar Devlet Hastanesi Hasta Hakları birimine başvurarak durumlarını belirtikleri takdirde ilgili bölüme yönlendirilecektir.

Artık randevu almaya hazırsınız. Randevu almak için bilinmesi gereken kuralları okuduktan sonra "Randevu Al" butonuna tıklayarak Randevu Al ekranına giriniz.

1.Muayene olacak kişinin T.C. Kimlik numarasını giriniz.

Bu bölüm mutlaka doğru doldurulmalıdır. Sistem numarayı inceleyerek yanlış veya eksik numara girmeye karşı sizi uyaracaktır. Sadece TC Kimlik numarası girilen kişi muayene olacaktır yerine bir başkası kesinlikle muayene olamayacaktır. Böyle bir talep kesinlikle kabul edilmeyerek randevu iptal edilecektir. Randevu alındığı halde randevuyu iptal etmeyerek randevuya gelmeyen kişilerin internetten randevu almaları engellenecektir. Bu konuda gerekli hassasiyet gösterilmelidir.

2. Size ulaşılabilecek telefon numarası giriniz.

Mutlaka size ulaşabileceğimiz bir telefonu yazınız. Bu telefon aracılığıyla randevu saatindeki değişiklikler veya randevu onayı gibi konular için sizi arayabiliriz. Randevu sırasında Cep Telefonu belirtirseniz, randevu bilgileriniz size kısa mesaj olarak sistem tarafından otomatik gönderilecektir.

3. Randevu almak için hastane seçiniz.

Tanımlı polikliniklerimizden size en uygun olanını bu menüden seçeceksiniz. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet veren Semt polikliniklerimizi de bu menü den seçeceksiniz.

4. Muayene olmak istediğiniz bölümü (branşı) seçiniz.

Bu bölümde muayene olmanız gereken branşı seçeceksiniz. Örn: Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları gibi...

5.Muayene olmak istediğiniz Hekimi seçiniz.

6. Randevu alınacak tarih seçiniz.

Sisteme girdiğiniz gün ve en geç 2 gün sonrası için randevu alabilirsiniz. Neden bu şekilde yapıldı? Sebebi: randevu süresi uzatıldığında randevu alındığı halde randevuya gelmeme oranı artmaktadır. Bu da daha az hasta bakılmasına sebep olmakta ve mağduriyetlere yol açmaktadır.

7. Randevu Al butonuna bastıktan sonra boş randevu varsa size gün ve saat bilgileri sunulacaktır. Eğer belirtilen saat bilgileri size uygun değilse Randevuyu İptal ederek tekrar Randevu Al sayfasından deneyebilirsiniz.

Bir başka bölüme randevu almak için Randevu Al sayfamızı yeniden ziyaret edip adımları tekrar yapmanız gerekir.

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu Uyarılar

 • Muayene olacak kişinin T.C. Kimlik numarası 11 haneli ve doğru olarak girilmelidir.
 • Başvuru sırasında sizden istenen Telefon numarası kısmına Cep Telefonunuzu belirtmeniz, size randevu bilgilerinizi kısa mesaj olarak gelmesini sağlayacaktır.
 • Randevu alırken, muayene olmak istediğiniz hastane veya hastanemize bağlı Semt polikliniklerimiz seçilmelidir. Bağcılar Devlet Hastanesi'nde bulunan bölümlerle, semt polikliniklerimizde ki bölümlerde aynı hizmeti alabilirsiniz.
 • Hastane seçiminden sonra, muayene olmak istediğiniz bölüm (branş) seçilmelidir. Daha sonra hekim seçimi yapılmalıdır.Listede görünen hekimler o gün poliklinikte bulunan hekimlerdir.
 • En fazla 2 gün sonrasına Randevu alabilirsiniz. Randevu tarihini seçerken bu kritere dikkat ediniz.vBazı bölümlerde (branşlarda) yaş sınırlamaları vardır. Bölüm (branş) seçimi yapmadan önce mutlaka yaş sınırlarına bakınız. Ancak doktorunuz sizi yönlendirirse ilgili bölümlerden randevu alabilirsiniz. Yaş sınırlarını görmek için tıklatın.
 • Yeşilkart ve çalışmakta olan resmi evraklı kişiler, aynı güne sadece 1 (bir) randevu alabilir ve muayene olabilirler. Resmi evraklı memurlar, muayeneye gelirken, vizite kağıdı getirmelidirler.
 • SSK, BAĞKUR ve EMEKLİ SANDIĞI mensupları hastalar aynı güne sadece 2 (iki) randevu alabilir ve muayene olabilirler.
 • Randevu Al Butonuna tıkladıktan sonra, randevunuz alınmıştır. Belirtilen saat bilgileri size uygun değilse Randevunuzu Referans No ile İptal edebilirsiniz.
 • Uygun randevu bulunamadığı taktirde bir sonraki gün tekrar deneyiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi Randevu İlgili Linkler

Hastane Randevu