Kemer Devlet Hastanesi Randevu

Kemer Devlet Hastanesi Randevu sayfasında TC Kimlik No ile Kemer Devlet Hastanesi Randevu sisteminden muayene için randevu ve telefonla randevu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kemer Devlet Hastanesi Randevu için ilgili linki takip edebilir ya da aşağıdaki Kemer Devlet Hastanesi Randevu ekranından yararlanabilirsiniz.

Kemer Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Kemer Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Kemer Devlet Hastanesi Randevu Alma

Kemer Devlet Hastanesi Hakkında

Kemer Devlet Hastanesi haritası, yol tarifi, adres, websitesi, facebook adresi, telefon, fax, e-posta, bölümler, doktorlar, muayene, kroki ve iletişim hakkında bilgi için Kemer Devlet Hastanesi.

Kemer Devlet Hastanesi Adres ve Telefon

Adresi : Merkez Mahallesi Hastane Caddesi, Kemer,
Tel : 0242 814 15 50 - 814 15 51 - 814 62 90 - 814 62 91 Sekreterlik Faks : 0242 814 51 60 Satınalma Faks : 0242 814 62 93
e-mail : [email protected]
Websitesi : www.kemerdh.gov.tr

Kemer Devlet Hastanesi Randevu

Kemer Devlet Hastanesi Randevu sisteminden 182 numaralı telefonu arayarak TC Kimlik No girerek muayene için randevu alabilirsiniz. Kemer Devlet Hastanesi Randevu için ilgili linki takip edebilir ya da aşağıdaki Kemer Devlet Hastanesi Randevu ekranından yararlanabilirsiniz. Kemer Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları için de Kemer Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kemer Devlet Hastanesi Poliklinikler, Bölümler ve DoktorlarAİLE HEKİMLİĞİ DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ Uzm. Dr. Levent MUMBUÇ GÖZ POLİKLİNİĞİ ( Geçici Görevlendirme )

DİŞ POLİKLİNİĞİ Dt.Muammer ŞAHİN DİŞ POLİKLİNİĞİ 2 Dt. İlke ALDEMİR GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ Opr. Dr. Cenk ŞİMŞEK

GENEL CERRAHİ POLİKLİNİĞİ 2 Opr. Dr. Çağatay DEMİRCİ KADIN DOĞUM POLİKLİNİĞİ Opr. Dr. İsmail AYDIN

KULAK BURUN BOĞAZ POLİKLİNİĞİ Opr. Dr. İsmail KARAOĞLAN ( Başhekim ) KULAK BURUN BOĞAZ POLİKLİNİĞİ 2 Opr. Dr. Evrim DURMAZ ANESTEZİ UZMANI Uzm. Dr .Özgür ATAY

Hastane Randevu