Şifresiz Sigorta Sorgulama

Şifresiz Sigorta Sorgulama ekranında e-devlet şifresi olmadan şifresiz sigorta sorgulama yapabilirsiniz. SSK yeniden şifresiz sigorta sorgulama dönemi başlattı.

Şifresiz Sigorta Sorgulama almak için de SSK sorgula şifresiz sayfasını kullanabilirsiniz. Sigorta şifresiz sorgulama için Şifresiz Sigorta Sorgulama linkini takip edebilir ya da aşağıdaki şifresiz sigorta sorgulama ekranını da kullanabilirsiniz.
Şifresiz Sigorta Sorgulama işlemi için aşağıda Sigorta'nın açılan ekranında Sigorta Sorgulama ekranında TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerini eksiksiz olarak girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız.

SGK aldığı kararla 15 Aralık 2011'den bu yana isteyen herkesin ssk primlerini sgk.gov.tr'den ücretsiz ve şifresiz görüntülenmesine imkan tanıdı. Şifresiz Sigorta Prim Sorgulama işlemlerini aynı zamanada e-devlet şifresi ile e-devlet üzerinden de öğrenmeye devam edebilirsiniz. Dilerseniz ssk prim sorgulama detaylarınızın sizden başkalarınca görüntülenmemesi için SGK'ya bir dilekçeyle başvurarak sadece e-devlet'ten görüntülenmesi talebinde bulunabilirsiniz. Sigorta şifreli hizmet dökümü talebi için SGK Verilerinin E-Devlet Şifresi ile Görüntülenme Talebi sayfasındaki dilekçesiyi doldurarak SGK'ya gönderebilirsiniz.

Şifresiz Sigorta Sorgulama Ekranı SGK Resmi Ekranı

Sigorta Sorgulama aşağıdaki SSK'nın resmi Şifresiz Sigorta Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da Sigorta Sorgulama linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz Sigorta Sorgulama için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
SGK Sorgulama

Şifresiz Sigorta Sorgulama Hakkında

Sigorta sorgulama için eski Sigorta sisteminde daha az bilgi girilerek yapılabilirken şimdi yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgilerine ihtiyaç duyulacak. Aşağıdaki Şifresiz Sigorta Sorgulama ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak giriniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SSK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşacaksınız.