Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama

Bağkur Borç Sorgulama ekranında e-devlet şifresi olmadan şifresiz bağkur borç sorgulama yapabilirsiniz. Bağkur borç öğrenme uygulaması ile bağkur sorgulamalarını şifresiz olarak kullanıcılara açtı. Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama almak için de SSK sorgula şifresiz sayfasını kullanabilirsiniz.

SGK e-SGM sistem çalışması nedeniyle, Bağkur Sorgulama uygulamaları geçici olarak www.turkiye.gov.tr web sitesinden hizmet vermektedir.

Bağkur Borç Sorgulama işlemlerini aşağıdaki e-SGM ekranına tıkladıktan sonra e-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra "HİZMET DÖKÜMÜ" başlığı altındaki Hizmet Dökümü 4A linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Şifresiz bağkur borç sorgulama için Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama linkini takip edebilir ya da aşağıdaki şifresiz bağkur borç sorgulama ekranını da kullanabilirsiniz.

TC ile Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama İçin »

Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama


Bağkur Borç için aşağıda Bağ-Kur'un açılan ekranında Bağkur Borç Sorgulama ekranında TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerini eksiksiz olarak girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız.

SGK aldığı kararla 15 Aralık 2011'den bu yana isteyen herkesin ssk primlerini sgk.gov.tr'den ücretsiz ve şifresiz görüntülenmesine imkan tanıdı. Şifresiz Sigorta Prim Sorgulama işlemlerini aynı zamanada e-devlet şifresi ile e-devlet üzerinden de bağkur borç öğrenmeye devam edebilirsiniz. Dilerseniz ssk prim sorgulama detaylarınızın sizden başkalarınca görüntülenmemesi için SGK'ya bir dilekçeyle başvurarak sadece e-devlet'ten görüntülenmesi talebinde bulunabilirsiniz. Sigorta şifreli hizmet dökümü talebi için SGK Verilerinin E-Devlet Şifresi ile Görüntülenme Talebi sayfasındaki dilekçesiyi doldurarak SGK'ya gönderebilirsiniz.

TC Kimlik No ile Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama Hakkında

SGK Bağkur Borç sorgulama için eski bağkur sisteminde daha az bilgi girilerek yapılabilirken şimdi yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgilerine ihtiyaç duyulacak. Aşağıdaki Bağkur Borç ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda Uyruk alanında (T.C ya da Yabancı), TC Kimlik No, Nüfus İl, Cilt No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak giriniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SSK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşacaksınız.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Şifresiz Bağkur Borç Sorgulama" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - bağkur borç

Bağkur Borç Nasıl Sorgulanır (Video) ?

Bağkur Ne Zaman Emekli Olabilirim ?Bağkur Borç Sorgulama Ekranlar