Şifresiz SSK Hizmet Dökümü

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranında e-devlet şifresi olmadan şifresiz ssk hizmet dökümü alabilirsiniz. SSK yeniden ssk hizmet dökümü şifresiz dönemine döndü.
Şifresiz SSK Hizmet Dökümü almak için de şifresiz hizmet dökümü sayfasını kullanabilirsiniz. SSK şifresiz hizmet dökümü için Şifresiz SSK Hizmet Dökümü linkini takip edebilir ya da aşağıdaki ssk hizmet dökümü şifresiz ekranını da kullanabilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü işlemi için aşağıda SSK'nın açılan ekranında SSK Hizmet Dökümü ekranında TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerini eksiksiz olarak girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü SSK Resmi Ekranı

SSK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SSK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SSK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SGK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.

SSK Sorgulama

SSK Hizmet Dökümü'nü Şifresiz Nasıl Alabilirim Video SunumSSK aldığı kararla 15 Aralık 2011'den bu yana isteyen herkesin ssk primlerini sgk.gov.tr'den ücretsiz ve şifresiz görüntülenmesine imkan tanıdı. Şifresiz SSK Prim Sorgulama işlemlerini aynı zamanada e-devlet şifresi ile e-devlet üzerinden de öğrenmeye devam edebilirsiniz. Dilerseniz ssk prim sorgulama detaylarınızın sizden başkalarınca görüntülenmemesi için SGK'ya bir dilekçeyle başvurarak sadece e-devlet'ten görüntülenmesi talebinde bulunabilirsiniz. SSK şifreli hizmet dökümü talebi için SGK Verilerinin E-Devlet Şifresi ile Görüntülenme Talebi sayfasındaki dilekçesiyi doldurarak SSK'ya gönderebilirsiniz.

Şifresiz SSK Hizmet Dökümü Hakkında

SSK Hizmet Dökümü için eski SSK sisteminde daha az bilgi girilerek yapılabilirken şimdi yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgilerine ihtiyaç duyulacak. Aşağıdaki Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak giriniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SSK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşacaksınız.

E. Çağrıcı

e-Posta : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "SSK Hizmet Dökümü" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - şifresiz ssk hizmet dökümü