Şifresiz SGK Sorgulama

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Şifresiz SGK Sorgulama ekranında e-devlet şifresi olmadan şifresiz sgk sorgulama yapabilirsiniz. SGK websitesinden yeniden şifresiz sgk sorgulama hakkında daha fazla bilgi aşağıda bulabilirsiniz.
Şifresiz SGK Hizmet Dökümü almak için de SGK sorgula şifresiz sayfasını kullanabilirsiniz. SGK şifresiz sorgulama için Şifresiz SSK Sorgulama linkini takip edebilir ya da aşağıdaki sgk sorgulama şifresiz ekranını da kullanabilirsiniz.

Şifresiz SGK Sorgulama işlemi için aşağıda SGK'nın açılan ekranında SGK Sorgulama ekranında TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerini eksiksiz olarak girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız.

15 Aralık 2011'den bu yana SGK isteyen herkesin sgk verilerini sgk.gov.tr'den ücretsiz ve şifresiz görüntülenmesine imkan tanımakta. Şifresiz SGK Prim Sorgulama işlemlerini aynı zamanada e-devlet şifresi kullanarak da sorgulamaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz sgk prim sorgulama verilerinizin sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilmesi için SGK'ya SGK Verilerinin E-Devlet Şifresi ile Görüntülenme Talebi dilekçesini doldurarak talepte bulunabilirsiniz.

Şifresiz SGK Sorgulama Ekranı SGK Resmi Ekranı

SGK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SGK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SGK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SSK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz SGK Sorgulama Hakkında

SGK sorgulama içim eski SGK sisteminde daha az bilgi girilerek yapılabilirken şimdi kişisel bilgilerin güvenliği düşünülerek daha fazla kimlik bilgileri istenmekte. Aşağıdaki Şifresiz SGK Sorgulama ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak giriniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SGK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşacaksınız.