Şifresiz SGK Hizmet Dökümü

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranında e-devlet şifresi olmadan şifresiz sgk hizmet dökümü alabilirsiniz. SGK yeniden sgk hizmet dökümü şifresiz dönemine döndü.
Şifresiz SGK Hizmet Dökümü almak için de şifresiz hizmet dökümü sayfasını kullanabilirsiniz. SGK şifresiz hizmet dökümü için Şifresiz SGK Hizmet Dökümü linkini takip edebilir ya da aşağıdaki sgk hizmet dökümü şifresiz ekranını da kullanabilirsiniz.

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü işlemi için aşağıda SGK'nın açılan ekranında SGK Hizmet Dökümü ekranında TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerini eksiksiz olarak girdikten sonra "Sorgula" butonuna tıklayınız.

SGK aldığı kararla 15 Aralık 2011'den bu yana isteyen herkesin sgk primlerini sgk.gov.tr'den ücretsiz ve şifresiz görüntülenmesine imkan tanıdı. Şifresiz SGK Prim Sorgulama işlemlerini aynı zamanada e-devlet şifresi ile e-devlet üzerinden de öğrenmeye devam edebilirsiniz. Dilerseniz ssk prim sorgulama detaylarınızın sizden başkalarınca görüntülenmemesi için SGK'ya bir dilekçeyle başvurarak sadece e-devlet'ten görüntülenmesi talebinde bulunabilirsiniz. SSK şifreli hizmet dökümü talebi için SGK Verilerinin E-Devlet Şifresi ile Görüntülenme Talebi sayfasındaki dilekçesiyi doldurarak SGK'ya gönderebilirsiniz.

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü Ekranı SGK Resmi Ekranı

SGK Sorgulama aşağıdaki SSK'nın Şifresiz SGK Hizmet Dökümü ekranından yapılabilir ya da SGK Hizmet Dökümü linkine tıklayabilirsiniz. Şifresiz SGK Hizmet Dökümü için SGK çok fazla kimlik bilgisi istediği için SSK Sorgulama sistemi zaman zaman kilitlenebiliyor.
SSK Hizmet Dökümü

Şifresiz SGK Hizmet Dökümü Hakkında

SGK Hizmet Dökümü için eski SGK sisteminde daha az bilgi girilerek yapılabilirken şimdi yine kişisel bilgilerin güvenliği amaçlı kişinin daha fazla kimlik bilgilerine ihtiyaç duyulacak. Aşağıdaki Şifresiz SSK Hizmet Dökümü ekran görüntülerinde olduğu gibi birinci adımda TC Kimlik No, Baba Adı, Nüfus İl, Nüfus İlçe, Cilt No, Aile Sıra No, Doğum Tarihi ve Güvenlik bilgilerinin tamamını doğru olarak giriniz.

Belirtilen kimlik bilgileri kimlik doğrulama sistemi tarafında doğrulanırsa bir sonraki ekranda SGK'nın ücretsiz sorgulama ekranlarına ulaşacaksınız.