Vakıf Gureba Randevu

Vakıf Gureba Randevu sisteminde TC Kimlik No, Soyadı ve Cinsiyeti belirterek Vakıf Gureba Randevu'dan online hastane randevu talebinizi yapabilirsiniz. Vakıf Gureba Randevu ve telefonla randevu için Vakıf Gureba Randevu linkini takip edebilir ya da aşağıdaki Vakıf Gureba Randevu ekranını kullanabilirsiniz.

Vakıf Gureba Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Vakıf Gureba Randevu Haritadaki Konumu
Vakıf Gureba (Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi online randevu) sisteminden muayene olacak kişinin T.C. Kimlik numarasını 11 hane ve rakam olarak girmeli. T.C. Kimlik numaranızı bilmiyorsanız Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne ait TC Kimlik Sorgulama Sayfası'na giderek sorgulama yapabilirsiniz.

Vakıf Gureba Randevu Sistemine giriş yapmak isteğimizde bazen "Mernis sistemi cevap vermediğinden kimlik bilgileriniz doğrulanamıyor! Lütfen daha sonra tekrar deneyin." hata mesajıyla da karşılabilirsiniz. Yılmadan denemeye devam edin, memlekette işler böyle yürüyor maalesef, ödediğimiz vergilerin karşılığı olarak ancak bu kadar hizmet alabiliyoruz. Umarız gelecekte Vakıf Gureba Hastanesi gibi devlet hastanelerimizde daha iyi şartlarda daha iyi hizmetlere kavuşuruz, Allah'dan ümit kesilmez.

Vakıf Gureba Telefonla Randevu Alma

Vakıf Gureba'da 0212 - 453 0 453 no'lu telefondan T.C. Kimlik numaranızla randevu almak istediğiniz branşın numarasını beklemeden tuşlayabilirsiniz.

Vakıf Gureba Randevu

Vakıf Gureba Randevu

Vakıf Gureba İletişim

Vakıf Gureba Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Hastanesi
Hastane Adı : Bezmiâlem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (Bezmiâlem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim Hastanesi
Telefon Numarası : (0212) 453 17 00
Faks : (0212) 621 75 80
Adresi : Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) 34093
İl : İstanbul
İlçe : Fatih
Vakıf Gureba Websitesi : www.vakifgureba.gov.tr

Vakıf Gureba Randevu

Vakıf Gureba randevu alma sisteminde 11 haneli TC Kimlik No, Doğum Yeri (Hastanın doğum yerini aynen nüfus cüzdanında belirtilen DOĞUM YERİ alanı gibi) girmelisiniz. İl ya da ilçe olarak değilde, nüfus cüzdanındakini baz alarak doldurunuz.) ve Cinsiyetinizi belirttikten sonra Tamam butonuna tıklayınız. Vakıf Gureba, sonraki ekran da Sosyal Güvenlik Kurumunuzu Seçin (SSK, Bağkur, Emekli Sandığı, Ücretli, Resmi Kurum Çalışanları), Çalışan / Emekli, Telefon No ve Adres bilgilerini girerek Tamam butonuna tıklayın ve online randevu almaya başlayın.

Vakıf Gureba Randevu sisteminde ayrıca Poliklinik Randevu Durumu, İnternet Randevusu Kullanım Bilgileri, Vakıf Gureba Hastanesi Randevu iptal işlemlerini de yapabilirsiniz.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Vakıf Gureba Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi
Vakıf Gureba (İstanbul Bezmi Alem Vakıf Gureba Hastanesi) İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve 29 Mayıs Hastanesi'nin hemen karşısında Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) üzerinde İstanbul Çapa Tıp Fakültesi'nin yanında bulunmaktadır.

Vakıf Gureba Linkler

Vakıf Gureba Resim Galerisi

Hastane Randevu