Okmeydanı Randevu

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Okmeydanı Randevu sisteminde TC Kimlik No ve Şifre belirterek Okmeydanı online randevu ekranından yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz. Okmeydanı Randevu için. Okmeydanı de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Okmeydanı Randevu ekranından alabilirsiniz.

Okmeydanı Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Okmeydanı Randevu Haritadaki Konumu
DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS okmeydanı hastanesi randevu alma hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Okmeydanı Randevu - Okmeydanı hastanesi randevu alma

Okmeydanı Hastanesi İletişim

Hastane Adı : Okmeydanı Ağız Ve Diş Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası : (0212) 320 10 43
Faks : (0212) 320 41 05
Adresi : Okmeydanı S.S.K. Hastanesi Karşısı
İl : İstanbul
İlçe : Şişli
Websitesi : www.istanbulagizdis.gov.tr

Okmeydanı Telefonla Randevu

Okmeydanı Randevu sisteminde telefonla da online randevu alabilirsiniz. 0212 314 5 314 no'lu telefonu ayarak Okmeydanı Randevu talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okmeydanı Telefonla Randevu Alma

Okmeydanı Hastanesi telefonla randevu numarasını 0 212 314 5 314 tuşlayınız.
1. İlk olarak T.C. Kimlik Numarasının tuşlanması istenecektir. Muayene olacak kişinin 11 haneli T.C. kimlik numarasını tuşlayınız.
2. 11 haneli T.C. kimlik numarası tuşlandıktan sonra muayene olmak istediğiniz poliklinik kodunu tuşlamanız istenecektir. Poliklinik kodlarını öğrenmek için lütfen tıklayınız.
3. Poliklinik kodu tuşlandıktan sonra muayene olmak istediğiniz doktor kodunu tuşlamanız istenecektir. Doktor kodlarını öğrenmek için lütfen tıklayınız. Doktor kodu tuşlandıktan sonra randevu alma işlemi başarıyla tamamlanmış olacaktır.

Okmeydanı Randevu İptal

Hastanemizin telefonla randevu numarasını 0 212 314 5 314 tuşlayınız.
1. İlk olarak TC Kimlik No tuşlanması istenecektir. Randevusu iptal edilecek kişinin 11 haneli T.C. kimlik numarasını tuşlayınız.
2. 11 haneli T.C. kimlik numarası tuşlandıktan sonra 3 tuşlanarak randevu iptal işlemi tamamlanmış olacaktır.

Okmeydanı Telefonla Randevu Notlar

Hastanemiz Mart 2009'dan itibaren "Hekim Seçme" uygulamasına geçmiş bulunmaktadır.
Hastanın doktorunu seçmesini ve doktoruna kolay erişmesini sağlayan bu uygulamaya hem telefonla hem de internetle ulaşılabilmektedir.
Hastanemizin eğitim ve araştırma hastanesi olması nedeniyle yıldızlı olarak belirlenen bazı polikliniklerde uzman hekim kontrolünde kıdemli asistanlar görev yapmaktadır.
Telefonla randevu almak isteyen hastalarımızın aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda işlem yapmaları randevu alma işlemlerini kolaylaştıracaktır. Gelemeyeceğiniz randevuları iptal ettirmeniz diğer hastalarımızında hizmetlerimizden yararlanması açısından çok önemlidir. Lütfen gelemeyeceğiniz randevunuzu iptal ettiriniz.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Okmeydanı Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında

Sağlık Bakanlığını'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve diğer illerde uygulamaya geçilen Merkezi Hastane Randevu Sistemi'ne (MHRS) İstanbul da eklendi.

MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Türkiye genelinde uygulamada olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) 26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastaneleri kapsayacak şekilde uygulama genişletildi. Tüm devlet hastaneleri MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) üzerinden web randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile hastalar online ücretsiz hastane randevu alabilirler. Daha fazla bilgi için MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi.

Nasıl Hastane Randevu Alabilirim ?

26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastanelerin de MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)'ne dahil olmasıyla MHRS'ye ilgi daha da arttı. MHRS sistimine TC Kimlik No ile üye olduktan sonra nasıl randevu alabileceğinizi MHRS ekranları üzerinde interaktif olarak anlatacağız. Daha fazla bilgi için Nasıl Hastane Randevu Alabilirim.

Merkezi Randevu Sistemi Nedir?

Merkezi randevu sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirlmiş bir projedir.

Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır. Merkezi randevu sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

Web üzerinden randevu alabilmek için sağdaki "RANDEVU AL" butonuna tıklayınız.

ALO 182 Ücretlendirmesi

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

ALO 182 hattını aradığımda en erken hangi zamana randevu alabilirim ?

182 hattını aradığımda en fazla kaç randevu alabilirim ?

MHRS'den nasıl randevu alabilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Almış olduğum randevuyu nasıl iptal ettirebilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Randevu saatinden ne kadar önce hastanede bulunmam gerekiyor ?

MHRS İletişim

Hastane Randevu

title=