Bakırköy Randevu

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Bakırköy Randevu sisteminde TC Kimlik No ve Şifre belirterek Bakırköy online randevu ekranından yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz. Bakırköy Randevu için. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Bakırköy Randevu ekranından alabilirsiniz.

Bakırköy Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bakırköy Randevu Haritadaki Konumu
DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Bakırköy Randevu - Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu

Hastane Randevu

Bakırköy Telefonla Randevu

Bakırköy Telefonla Randevu için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi 0212 572 23 23 no'lu telefondan randevu alabilirsiniz.

Bakırköy Web Randevu

Internet üzerinden Bakırköy Randevu işlemlerinizi Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin online randevu servisi sayfasında daha önce kayıt yaptırdıysanız aşağıdaki bölüme TC kimlik numaranızı ve doğum tarihininizi yazdıktan sonra " DEVAM ET" düğmesine basınız.

Eğer Bakırköy Randevu sistemini ilk defa kullanacaksanız websitesinde yine aynı web randevu sayfafasında kişisel bilgilerinizi girerek Bakırköy Randevu sevisine kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Bakırköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane: Bakırköy Devlet Hastanesi
Telefon Numarası: 0212 414 71 71
Faks : 0212 542 44 91
Randevu Telefon Numarası : 0212 414 28 28
İlçe / İl : Bakırköy / İstanbul
Adresi : Tevfik Sağlam Caddesi, No: 11
Web Sitesi: https://www.beah.gov.tr

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Resimler

Bakırköy Devlet Hastanesi İlgili Bağlantılar

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Bakırköy Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Resimler

Bakırköy Devlet Hastanesi İlgili Bağlantılar

Hastane Randevu