Ardahan Devlet Hastanesi Randevu

Ardahan Devlet Hastanesi Randevu ekranında TC Kimlik No ve Şifre ile Ardahan Devlet Hastanesi Randevu servisinden MHRS hastane randevu alabilirsiniz. Ardahan Devlet Hastanesi Randevu sayfasında yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Ardahan Devlet Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Ardahan Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Ardahan Devlet Hastanesi Adres ve Telefon

Adresi : İnönü Mh. Ardahan Merkez Ardahan Devlet Hastanesi
Tel : 0 478 211 30 44 - 0 478 211 29 09 - (478) 211 5448
Faks : 0478 211 31 12
e-mail : [email protected]
Ardahan Devlet Hastanesi Websitesi : www.ardahandh.gov.tr

Ardahan Devlet Hastanesi Randevu

Ardahan Devlet Hastanesi Hakkında

Ardahan Devlet Hastanesi haritası, yol tarifi, adres, websitesi, facebook adresi, telefon, fax, e-posta, bölümler, doktorlar, muayene, kroki ve iletişim hakkında bilgi için Ardahan Devlet Hastanesi. DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Ardahan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları

Ardahan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları için de Ardahan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Poliklinikler, Bölümler ve Doktorlar

Acil Servis
Dahiliye
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Kalp ve Damar Cerrahisi
Göğüs Cerrahisi
Çocuk Cerrahisi
Göğüs Hastalıkları
Anesteziyoloji ve Ağrı Polikliniği
Cildiye
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Genel Cerrahi
Göz Hastalıkları
K.B.B. Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Kardiyoloji
Laboratuar
Mikrobiyoloji
Patoloji
Psikiyatri
Nöroloji
Hemodiyaliz
Enfeksiyon Hastalıkları
Plastik Cerrahi
Ortopedi ve Travmatoloji
Radyoloji
Üroloji
Ketem
Ameliyathane
Yoğun Bakım
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Ardahan Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında

Sağlık Bakanlığını''nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve diğer illerde uygulamaya geçilen Merkezi Hastane Randevu Sistemi''ne (MHRS) İstanbul da eklendi.

MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Türkiye genelinde uygulamada olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) 26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul''daki hastaneleri kapsayacak şekilde uygulama genişletildi. Tüm devlet hastaneleri MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) üzerinden web randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile hastalar online ücretsiz hastane randevu alabilirler. Daha fazla bilgi için MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi.

Nasıl Hastane Randevu Alabilirim ?

26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul''daki hastanelerin de MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)''ne dahil olmasıyla MHRS''ye ilgi daha da arttı. MHRS sistimine TC Kimlik No ile üye olduktan sonra nasıl randevu alabileceğinizi MHRS ekranları üzerinde interaktif olarak anlatacağız. Daha fazla bilgi için Nasıl Hastane Randevu Alabilirim.

Merkezi Randevu Sistemi Nedir?

Merkezi randevu sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirlmiş bir projedir.

Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır. Merkezi randevu sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

Web üzerinden randevu alabilmek için sağdaki "RANDEVU AL" butonuna tıklayınız.

ALO 182 Ücretlendirmesi

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

ALO 182 hattını aradığımda en erken hangi zamana randevu alabilirim ?

182 hattını aradığımda en fazla kaç randevu alabilirim ?

MHRS''den nasıl randevu alabilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Almış olduğum randevuyu nasıl iptal ettirebilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Randevu saatinden ne kadar önce hastanede bulunmam gerekiyor ?

MHRS İletişim

Hastane Randevu