Validebağ Devlet Hastanesi Randevu

Friday, March 5, 2021
Validebağ Devlet Hastanesi Randevu ekranında TC Kimlik No ve Şifre ile Validebağ Devlet Hastanesi Randevu servisinden MHRS hastane randevu alabilirsiniz. Validebağ Devlet Hastanesi Randevu sayfasında yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Validebağ Devlet Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Validebağ Devlet Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Validebağ Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Validebağ Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Validebağ Devlet Hastanesi Randevu

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Validebağ Devlet Hastanesi Randevu sistemine kayıtlı değilseniz Yeni Kullanıcı Kaydı butonuna tıklayarak Ad, Soyad, TC Kimlik No, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Ana Adı Baba Adı, İrtibat Bilgileri ve diğer istenen bilgileri formda doldurarak online randevu sisteminden yararlanabilirsiniz.

Not: İnternet randevularının dolu olması, randevuların tamamıyla dolu olduğu anlamına gelmez. Hastaneye direkt başvurarakta randevu alabilirsiniz.

Validebağ Devlet Hastanesi Telefonla Randevu Alma

(0216) 474 79 00 no'lu telefondan TC Kimlik Numarası ile randevu almak istediğiniz branşın numarasını beklemeden tuşlayabilirsiniz.

Validebağ Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane Adı : Üsküdar Devlet Hastanesi Validebağ Ek Hizmet Binası
Telefon Numarası : (0216) 474 79 00
Faks : (0216) 474 79 12
Adresi : Kalfaçeşme Sokak No:1 Koşuyolu
İl : İstanbul
İlçe : Üsküdar
Websitesi : www.validebaghastanesi.gov.tr

Validebağ Devlet Hastanesi İlgili Linkler

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Validebağ Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Validebağ Devlet Hastanesi İlgili Linkler

Hastane Randevu

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım