Turkcell im

Turkcell dünyasının internete açılan kapısı; turkcell-im. Cep telefonunuzla özgürce internette dolaşmak, dilediğiniz içerikleri satın almak turkcell-im'le mümkün! E-postalarınız, arkadaşlık siteleri, spor siteleri, en güncel linkler hepsi elinizin altında.
Turkcell'in eğlence, video, oyun, müzik paylaşım ve indirme sitesi turkcell-im...

turkcell-im nedir?

turkcell-im, Turkcell'in internete açılan penceresidir. Özgürce internette gezinmenizi ve dilediğiniz Turkcell içeriklerini satın alabilmenizi sağlayan bir WAP portalıdır.

Kimler yararlanabilir?

turkcell-im'i tüm Turkcell'liler kullanabilir.

Ne kadar öderim?

turkcell-im’de sahip olduğunuz internet tarifeniz üzerinden ödeme yaparsınız. İnternet paketiniz varsa kullanımınız internet paketinizden düşer.

turkcell-im'e nasıl girilir?

turkcell-im'e cep telefonunuzun WAP tarayıcısından wap.turkcell-im.com.tr yazarak ya da (eğer varsa) cep telefonunuzdaki kısayolu kullanarak girebilirsiniz.

Hangi telefon modelleriyle turkcell-im’e girebilirim?

WAP ayarı olan tüm cep telefonlarıyla turkcell-im’e girebilirsiniz.

WAP ayarlarımı nasıl yaparım?

WAP ayarlarınızı yapmak için WAP yazıp 7777’ye göndermeniz halinde, ayarlarınız SMS olarak* telefonunuza gönderilir. Ayarlarınız yapılırken şifre sorulursa 1234 girmeniz yeterli olacaktır.

*Bu yolla WAP ayarınızı yapabilmeniz için; cep telefonunuzun WAP ayarlarının kısa mesaj yolu ile yapılmasını desteklemesi gerekir.

turkcell-im'de hangi internet siteleri bulunur?

turkcell-im’im ana sayfasında popüler internet sitelerinin linkleri bulunur. Bunun dışında beş ayrı internet kategorisinden faydalanabilirsiniz.

İşte kategoriler ve içerikleri: Güncel: Gazeteler ve haber siteleri
E-posta: E-posta siteleri
Arkadaşlık: Arkadaşlık ve sohbet siteleri
Spor: Spor siteleri
Pratik Linkler: Günlük hayatımızda ihtiyacımız olan popüler internet siteleri

Bu kategoriler dışında ana sayfa ve internet kategori sayfalarında bulunan www kutucuğuna girmek istediğiniz web adresini yazıp dilediğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz.

Peki, turkcell-im üzerinden girdiğim internet sitesiyle doğrudan telefonum üzerindeki WAP browser üzerinden girdiğim internet sitesi arasında ne fark var? turkcell-im sayesinde, girdiğiniz internet sitelerini cep telefonunuz için en uygun görüntü kalitesiyle dolaşırsınız. Hem de daha hızlı download (bilgi indirme) yapabilirsiniz. Böylelikle daha keyifli bir mobil internet deneyimi yaşamış olursunuz.

turkcell-im ana sayfamın üst bandında bulunan ilk iki internet sayfası linki neye göre değişmektedir?

Bu iki link turkcell-im üzerinden girmiş olduğunuz sitelere göre değişmektedir. Yani kolay erişmeniz için en sık kullandığınız iki internet sayfası orada yer alır.

Eğlence Dükkânı’nda içerik satın alırken indirdiğim içeriğin internet ücreti var mı?

turkcell-im içinden satın aldığınız herhangi bir içerik için ücret içeriği dışında ek bir internet ücreti ödemezsiniz.

Nasıl iptal ederim?

turkcell-im abonelik gerektirmediği için iptal edilen bir servis değildir.

Turkcell İlgili Bağlantılar