Taksim İlk Yardım Randevu

Taksim İlk Yardım Randevu sisteminde TC Kimlik No ve Şifre belirterek Taksim İlk Yardım online randevu ekranından yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz. Taksim İlk Yardım Randevu için. Taksim İlk Yardım de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Taksim İlk Yardım Randevu ekranından alabilirsiniz.

Taksim İlk Yardım Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Taksim İlk Yardım Randevu Haritadaki Konumu

Taksim İlk Yardım Randevu

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Taksim İlk Yardım Hastanesi İletişim

Hastane Adı : Taksim Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası : (0212) 252 43 00
Faks : (0212) 249 78 04
Adresi : Sıraselviler Cad. No: 112
İl : İstanbul
İlçe : Beyoğlu
Websitesi : www.taksimhastanesi.gov.tr

Taksim İlk Yardım Hastanesi İlgili Linkler

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Taksim İlk Yardım Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Taksim İlk Yardım Hastanesi İlgili Linkler

Hastane Randevu