Okmeydanı Hastanesi Randevu

Okmeydanı Randevu sisteminde Hasta No veya TC Kimlik No ve Anne Adı belirterek Okmeydanı Hastanesi randevu servisi ve telefonla randevu hizmetini kullanabilirsiniz. Okmeydanı Hastanesi Randevu hizmetinden yararlanmak için MHRS Okmeydanı Randevu linkini takip edebilir ya da aşağıdaki Merkezi Hastane Randevu Sistemi'nden Okmeydanı Hastanesi Randevu yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Okmeydanı Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Okmeydanı Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Okmeydanı Randevu

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Okmeydanı Hastanesi İletişim

Hastane Adı : Okmeydanı Ağız Ve Diş Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası : (0212) 320 10 43
Faks : (0212) 320 41 05
Adresi : Okmeydanı S.S.K. Hastanesi Karşısı
İl : İstanbul
İlçe : Şişli
Websitesi : www.istanbulagizdis.gov.tr

Okmeydanı Telefonla Randevu

Okmeydanı Randevu sisteminde telefonla da online randevu alabilirsiniz. 0212 314 5 314 no'lu telefonu ayarak Okmeydanı Randevu talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Okmeydanı Hastanesi

Okmeydanı Telefonla Randevu Alma

Okmeydanı Hastanesi telefonla randevu numarasını 0 212 314 5 314 tuşlayınız.
1. İlk olarak T.C. Kimlik Numarasının tuşlanması istenecektir. Muayene olacak kişinin 11 haneli T.C. kimlik numarasını tuşlayınız.
2. 11 haneli T.C. kimlik numarası tuşlandıktan sonra muayene olmak istediğiniz poliklinik kodunu tuşlamanız istenecektir. Poliklinik kodlarını öğrenmek için lütfen tıklayınız.
3. Poliklinik kodu tuşlandıktan sonra muayene olmak istediğiniz doktor kodunu tuşlamanız istenecektir. Doktor kodlarını öğrenmek için lütfen tıklayınız. Doktor kodu tuşlandıktan sonra randevu alma işlemi başarıyla tamamlanmış olacaktır.

Okmeydanı Randevu İptal

Hastanemizin telefonla randevu numarasını 0 212 314 5 314 tuşlayınız.
1. İlk olarak TC Kimlik No tuşlanması istenecektir. Randevusu iptal edilecek kişinin 11 haneli T.C. kimlik numarasını tuşlayınız.
2. 11 haneli T.C. kimlik numarası tuşlandıktan sonra 3 tuşlanarak randevu iptal işlemi tamamlanmış olacaktır.

Okmeydanı Telefonla Randevu Notlar

Hastanemiz Mart 2009'dan itibaren "Hekim Seçme" uygulamasına geçmiş bulunmaktadır.
Hastanın doktorunu seçmesini ve doktoruna kolay erişmesini sağlayan bu uygulamaya hem telefonla hem de internetle ulaşılabilmektedir.
Hastanemizin eğitim ve araştırma hastanesi olması nedeniyle yıldızlı olarak belirlenen bazı polikliniklerde uzman hekim kontrolünde kıdemli asistanlar görev yapmaktadır.
Telefonla randevu almak isteyen hastalarımızın aşağıda belirtilen hususlar doğrultusunda işlem yapmaları randevu alma işlemlerini kolaylaştıracaktır. Gelemeyeceğiniz randevuları iptal ettirmeniz diğer hastalarımızında hizmetlerimizden yararlanması açısından çok önemlidir. Lütfen gelemeyeceğiniz randevunuzu iptal ettiriniz.

Okmeydanı Hastanesi Tanıtım

Okmeydanı Hastanesi İstanbul, Şişli Okmeydanı semti E-5 güzergahında Okmeydanı Devlet Hastanesi olarak hizmet vermekte. Okmeydanı Hastanesi tam adıyla Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak da geçer. Okmeydanı Hastanesi hakkında detay bilgi için.

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Okmeydanı Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Hastane Randevu