Marmara Üniversitesi Hastanesi

Tuesday, October 20, 2020
Marmara Üniversitesi Hastanesi eski adıyla Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi yeni adıyla Marmara Üniversitesi Hastanesi İstanbul, Pendik ilçesi Kaynarca'da yeni hizmet binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Marmara Üniversitesi Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Marmara Üniversitesi Hastanesi Haritadaki Konumu

Marmara Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane Adı : Marmara Üniversitesi Hastanesi
Telefon Numarası : (0216) 657 06 06 - 625 45 45 - 444 0 872
Adresi : Fevzi Çakmak Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 41 Üst Kaynarca
İl : İstanbul
İlçe : Üsküdar
Websitesi : www.marmaraeah.gov.tr

T.C. Sağlık Bakanlığı Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bilimsel araştırmalara yön veren ve yenilikleri ilk uygulayan genç, dinamik öğretim üyesi kadrosuyla hizmet vermektedir.

Marmara Üniversitesi Hastanesi, Yüksek hizmet kalitesiyle birlikte hasta ve yakınlarının memnuniyetini ön planda tutan; haklarını koruyan bir anlayışın egemen olduğu hastanemiz ideal tıp hizmetinin örneğini oluşturmaktadır.

Marmara Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Marmara Üniversitesi Hastanesi 400 yataklı olan Marmara Üniversitesi Hastanesi kâr gayesi güdülmeden, yılda ortalama 200.000 hastaya hizmet verilmekte ve 6000 ameliyat yapılmaktadır. Tüm klinik branşlarda, kendi alanlarında ülkenin en iyisi olan hekimlerin görev yaptığı hastanemizde, kritik hastalara 24 saat hizmet verilen Yoğun Bakım Üniteleri, Acil Servis, Kan Bankası, Tam Donanımlı Radyoloji Bölümü ve Merkez (Biyokimya, Mikrobiyoloji, Farmakoloji) Laboratuarı yanında, Hematoloji ve Patoloji Laboratuarı, Diyaliz Üniteleri, kanser hastalıkları için Radyoterapi/Gamma Knife ve Günlük Kemoterapi Tedavi Merkezleri ve Yeni Doğum Ünitesi ile hizmet verilmektedir.

Marmara Üniversitesi Hastanesi girişleri ve önemli noktalarda 24 saat görev yapan güvenlik görevlileri bulunmaktadır. Giriş çıkışlarda güvenlik görevlilerine yardımcı olmak, hastalarımızın güvenliği açısından önemlidir. Hastanemiz kritik noktalara yerleştirilmiş güvenlik kameraları ile 24 saat kontrol edilmektedir. Sağlık çalışanları gerekli görürse ise, hasta yanında refakatçi uygulamamız bulunmaktadır. Refakatçi kalan hasta yakını, ücret karşılığı refakatçi kartı temin edebilmektedir.

Ziyaret saati haftanın her günü 13:30-14:30 arasındadır. Kendi sağlıklarının korunması, 12 yaşından küçük çocukların hasta ziyaretine getirilmemesi rica olunur. Hastanenin temizliğinin korunması için, ayakkabı üzerine giyilebilen ve güvenlik noktalarından temin edilen galoş ile hastane içine girilmesi rica olunur.

Marmara Üniversitesi Hastanesi içinde cep telefonu kullanımı kısıtlanmamaktadır. Hastane içinde sigara içilmesine sağlık açısından izin verilmemektedir. Genel istek üzerine kantinlerde de sigara içilmemektedir.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Marmara Üniversitesi Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Marmara Üniversitesi Hastanesi Misyon

Marmara Üniversitesi Hastanesi günümüz hastane işletmeciliğinde bilgi ve teknolojinin peşinden ayrılmayan, yüksek tıbbi hizmet kalitesini ve hasta memnuniyetini önemseyen araştırmacı, etik kuralları dikkate alan modern bir çalışma kültürü sağlanmasını amaçlamaktadır.

Marmara Üniversitesi Hastanesi Vizyon

Toplam Kalite Yönetimi ilkesini benimsemiş sürekli yenilenebilen bilgi ve teknolojileri uygulayabilen; Bir üniversite hastanesinden beklenen ileri tetkik ve tedaviye yönelik çalışmalar yapan; Bilimsel çizgiden ayrılmadan çağdaş, kalıcı ve aranılan; bir üniversite hastanesi olmaktadır.

Marmara Üniversitesi Hastanesi Duyurular

Hafta İçi Hasta Ziyaret Saatleri
13:30 - 15:00 ; 19:30 - 20:30

Hafta Sonu Hasta Ziyaret Saatleri
10:00 - 12:00 ; 15:00 - 17:00

Marmara Üniversitesi Hastanesi Poliklinikler

Acil Polikliniği
Aile Hekimliği Polikliniği
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Polikliniği
Beyin ve Sinir Cerrahisi Polikliniği
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Polikliniği
Deri ve Zührevi Hastalıklar Polikliniği
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Polikliniği
Genel Cerrahi Polikliniği
Göğüs Cerrahi Polikliniği
Göğüs Hastalıkları Polikliniği
Göz Hastalıkları Polikliniği
İç Hastalıkları Polikliniği
Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
Kardiyoloji Polikliniği
Kulak Burun Boğaz Polikliniği
Nöroloji Polikliniği
Nükleer Tıp Ve Tedavi Polikliniği
Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği
Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Polikliniği
Radyasyon Onkolojisi Polikliniği
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
Spor Hekimliği Polikliniği
Üroloji Polikliniği

Marmara Üniversitesi Hastanesi Resimler

Marmara Üniversitesi Hastanesi İlgili Linkler

İstanbul'daki Devlet Hastaneleri

Hastane Randevu

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım