Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İstanbul'ın Kağıthane ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Haritadaki Konumu

Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Bilim Dalının Romatizmal hastalıklar ve rehabilitasyonu, ortopedik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, sporcu rehabilitasyonu, geriatrik rehabilitasyon, el fizyoterapisi ve rehabilitasyonu gibi başlıca konularda akademisyenlik yapmış, konularında uzman hekimlerden ve yine konularında uzman fizyoterapistlerden oluşan tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde başvuran hastalar öncelikle detaylı bir değerlendirmeye alınmakta, değerlendirme bulguları, tedavinin içeriği ve tedavinin sonucu hakkındaki beklentiler hastaya anlaşılır bir şekilde anlatılmaktadır.

Tedaviye alınan hastalarımızın rahatsızlığına neden olan etkenler, bunlardan korunma yolları ergonomi prensipleri ve günlük yaşam aktivitelerinde nasıl düzenlemeler yapmaları gerektiğine dair, Koruyucu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmeti verilmektedir. Aynı amaçla taburcu olan hastalarımıza ev egzersiz programı verilmektedir.

Burcu Fizik Tedavi Rehabilitasyon Adres ve Telefon

Hastane Adı :	Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Telefon Numarası :	(0212) 264 40 44
Faks :	(0212) 268 10 10
Adresi :	Ortabayır Talatpaşa Caddesi No: 71/1
İlçe :	Kağıthane
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.burcufiziktedavi.com

Burcu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi