Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu sisteminde TC Kimlik No belirterek Bayrampaşa Devlet Hastanesi'dan online randevu talebinizi yapabilirsiniz. MHRS Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu linkini takip edebilir ya da aşağıdaki merkezi randevu sistemi üzerinden Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu sistemine kayıtlı iseniz kullanıcı adı ve parola girdikten sonra TC Kimlik No ile online randevu almaya başlayabilirsiniz. Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu adımları;
  • 1. Girişi
  • 2. Tarih ve Bina Seçimi
  • 3. Branş Seçimi
  • 4. Doktor Seçimi
  • 5. Onay
  • 6. Bitir

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Telefonla Randevu 0212 - 467 70 70 no'lu telefondan TC Kimlik numaranızla randevu almak istediğiniz branşın numarasını beklemeden tuşlayabilirsiniz.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu Linkler

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Randevu Linkler

Hastane Randevu